Kad atklāju deezer.com tīmekļa rādžiņu, īsā laikā ievilku ne tikai datorā, bet arī ausīs daudz muzikāli svaiga gaisa. Šobrīd izlūkoju New Folk-u. Žanra pamatlicēja Devenarda Barhanta gabals Ķīniešu Bērni. Iesmaidīju arī par tekstu:
Informācijai:
New Folk is called many things — including Freak Folk, Psych Folk, Indie Folk, Alternative Folk, New Weird America, and Naturalismo. In contrast to earlier forms of Folk music, New Folk is generally marked by abstract lyrics, unusual songwriting forms, and sonic textures associated with Alternative and Indie Rock. The genre’s central figure is singer and guitarist Devendra Banhart, who, in 2004, assembled the compilation The Golden Apples of the Sun, which featured many of the movement’s prominent figures, including Joanna Newsom, Iron & Wine, Six Organs of Admittance, CocoRosie, and Vetiver. Vairāk TE.

Joanna Newsom man bija reibinošs atklājums. Lai gan pavisam ne manējais. Ieteica dēls Jēkabs. Tiem un tām, kas arfisti un dziedātāju Joannu vēl nav atklājuši, pavēles(: formā iesaku. Dīzerā viņa ir TE.

joanna newsome

Zināmāko Jauntautisma mūziķu vidū labi skanās arī Six Organs of Admitance, elbūms The Sun Awakens, gabals Black Wall:
Pētījumi turpinās. Un nekādas ķīmijas vai skābju.

Nu, labi. Nobeigumā sveiciens sev un visiem tiem citiem, kas nekad nav bijuši Londonā – Ķibeles (Cibelle) svaigfolks no elbūma The Shine Of Dried Electric Leave, gabaliņš London, London. Sirsnīgi, tīri, brīvi un pārliecinoši al-ter-na-tī-vi:


Discover Cibelle!