Spožu montāžu nebūs. Nav tādu iespēju. Kā būs, tā būs. Bet būs pa īstam. Ne meli, kuros dzīvojam par latviešiem Īrijā, ne “patiesība”, kādas nemaz nav. Taču pagaidām neko vēl nezinu. Pat ar kājām uz ielas nav būts. Tikai Imanta Mieža ķēķī, stāstos, kas ir unikāli un no zināmajiem atšķiras ļoti. Kaut viens fakts. Latviešiem ierasts vaidēt par 700 gadu jūgu u.tml. Īriem bija laiks, kad tos par runāšanu savā mēlē angļi vienkārši nošāva. Nu ir savādāk un viņi to novērtē. Ciena ne tikai sevi bet visus, kas palīdz celt viņu valsti. Tāds sīkums: latvju darba rūķis, kas gadiem šancējis ceļa būvē, šobrīd ir bez darba. Taču ne bez bezdarbnieka pabalsta.Tas ir 200 eiro nedēļā!!! Līdzīgam bezdarbniekam ar ģimeni pabalsts ir 400 eiro nedēļā. Par bērnu valsts mēnesī maksā 150 eiro. Tas tik tā, pagaidām, pārdomām… Lai sāktu domāt par to noziedzīgo režīmu, kuru, nez kāpēc, joprojām Latvijā esam pelnījuši. Jo naudu jau mums nopelnīt neļauj. Tikai bezcerīgu cerību īsu brīdi pirms katrām kārtējām vēlēšanām.