Ieblogoju dažus komentārus, ko iekomentēju Visu Latvijai lapā par SC “aptauju“, uzņemto etniskā naida kurināšanas kursu un VL aicinājumu.

Precīzi būtu jāraksta “Saskaņošanas centrs”. Jo viss šajā postboļševiku piegājienā ir saskaņots ar ģenerālštābu Kremlī. Ja tā būtu miermīlīga līdzjūtība pret dekādēm politiskās spēlēs nerrotajiem latviešiem un cittautiešiem, mēs būtu liecinieki pavisam citādākam piegājienam.

Urbanociča aptauja ir provokācija. Apzināta latviešu kaitināšana. Par to ir nepieciešama Apvienības perfekti formulēta reakcija. Kad Apvienība sākusi runāt par LV lojālu cittautieši iesaisti patriotiskā darbā PAR LATVIJU, šie elektorāta kampēji palaiž ēterā tādu “gāzi”, pēc kuras visa lojālisma uzrušinātā augsne atkal tiek nozābakota līdz klonam.

Tikai jāatceras, ka šo situāciju, kad krievi metas “glābt” LV no Biškekas varianta, rūpīga sagatavojuši pie varas esošie latvieši. Uz viņu sirdsapziņām ir LV izpostīšana, tautas aizplūšana, radītā materiālā tukšuma un cerību vakuuma vietā ļaujot ieplūst un augt agresīviem spēkiem.

Neskatioties uz situāciju (arī skatoties uz situāciju), katra, ne sarkanā, bet sarkanbaltsarkanā strēlnieka uzdevums un pienākums ir visos veidos pulcināt latviešus Apvienības atbalstam. Tā vairs nav kampaņas stratēģija, bet cīņa pat tautas un Latvijas kā nacionālas valsts pastāvēšanu.

Lai kādā hierogilfā dēvē Apvienību (vē el tē bē el en en kā )), man tā sirdī pati no sevis dēvējas PAR LATVIJU – PAR TĒVZEMI. Ja tā Apvienība būtu nosaukta, tas būtu arī cīņā sauciens, kam papildus reklāma būtu vajadzīga ievērojami mazāk. Hieroglifu atgādinošo drošības koda rindu padarīt atminamu patriotismasm vēl pieejamajiem vēlētājiem nebūs viegli.

Mums, letiņi, ar vispretrunīgakajiem individuālajiem uzskatiem un ticības pamatiem tā ir pēdējā iespēja apliecināt, ka LV dibināta uz latviešu tautas ideāliem, ka LPSR laika disidenti cietuši un mirušu par latviešu neatkarību, ka uz Barikādēm apliecināta ticība nacionālai valstij.

Un Biškekas nebūs, ja vien Urbāns Ovičš nenolīgs diversantus tautu tērpos, kas sāks mētāties ar Molotova kokteiļiem un pret kuriem citi, jau scenārija inscenētāju nolīgti diversanti, vērsīsies, publiski pamanāmi paužot agresiju pret naconālajiem simboliem (SC aptauja jau šo agresiju uzsākusi).

20 gadus mūs čakarēja, ka pašapmierināšanās un kosmopolītisma rietumu materiālisms ir labāka alternatīva materiālismam, ar ko pašapmierinājās politbirojs, nosmacējot latviešu ideālismu. Mūs apzināti padarīja par invalīdiem, kas nespēj suverēni domāt un suverēni vadīt savas valsts dzīvi. Nu ir laiks pierādīt, ka vēl esam ārstējami un vai maz vēl girbam kļūt veseli.

Nekur Eiropā jau vairs tādas iespējas pacelt nacionālas valsts ideālu karogu nav. “Rietumu vērtību” sarakstā tradicionālisms, nacionālisms, patriotisms ir arhaika un fobijas, ar kurām vienīgā pieļaujamā sodomas patriotisma ideologi sekmīgi tikuši galā. Latvija arī jau 5 gadus ir nodota šiem zili-rozā uzskatu mozaīkas veidotājiem, lai mūs, atbilstoši vienas ideoloģijas interesēm, pārvērstu neatgriezeniski. Taču mozaikāņus Briselē peļ par sūdīgajiem panākumiem LV “tumosoņu” tautas “apgaismošanā”. Briselīti ir piemirsuši, ka mūsu rūdījumam ir smaga vēsture un daudz varoņu, lai mēs nepadotos pat ar kruķiem padusēs.

• • •
Kremļa pareizticīgums ir tika ideālā forma, kādā kremlieši grib rādīties pasaulei. Jā, PB (Pareizticīgo Baznīca) ir ietekmējusi procesus Kremlī, taču kopumā Krievijā valda postboļševiki jeb neoliberāļi un vienkārši bandīti, kas dara visu, lai turpinātu iznīcināt to, ko sekmīgi grāva kopš 17-tā gada. Tā kā Krievijā PB ļoti uzmanīgi seko Kremļa porocesiem, kremlieši nevar publiski ar tautu izdarīt visu, ko un kā gribētu – viņus momentā piketē. Latvijā postboļševiki darbojas mierīgi – mūsu PB viņiem klanās visās pozās, lai tik demonstrētu savas košās attiecības ar jebkādu valdošo shēmu. Ja šeit ies vaļā LPSR etnisko attiecību modeļa restaurācija, Kremļa “pareizticība” klusiņām noraudzīsies. Jo pamatā “etniskajam jautājumam” ir tikai merkantilas Krievijas biznesa intereses. Etniskās attiecības ir tikai krūmi, kuros tās paslēpt. Austrumi un Rietumi Latvijā sadala tirgus. Tā kā Eiropai pret ASV pašai ir vēsturiski negatīva attieksme (dziļāk, tradicionālistu, Eiroimpēristu kuluāros), tā uz Krieviju raugās caur pirkstiem. Tāda LV aizlaišana Krievu zonā viņiem ir nieks, sīcene. Viņiem visiem uz mums nospļauties. Tikai ne mums pašiem.

Skaldi un valdi arī latviešu pārstāvētais mazohisms (un nu arī SC sadisms) ir jāpārtrauc. Ir jāpārtrauc “reālsitiskās” aplēses, kas-ko-kā-kāpēc-kad… Ir plaši jāatvēzē latviešu valsts ideālisma spārni, jāmodina patriotisms pat pēdējās LV laukos palikušajās gotiņās :) Spriedelēsim, kad būsim uzvarējuši. Pret Bermontu gājām basām kājām, sadilušām bikšpakaļām. Kad iet kaujā par savu sapni, neviens nerēķinās ar reālo pārspēku – vienkārši pēc iespējas profesionālāk un bezbailīgāk karo.

• • •
Vienotības motīvs ir vienošanās ar Briseli, SVF, PB un Skandināvu razbainiekiem. Piekrītu arī, ka SC programma ir kvalitatīvāka un nesalīdzināmi reālistiskāk uzrunājoša par Nac. apvienības porgrammu. Nezinu, kāpēc tik negatavu programmu palaida ēterā. Arī tas ir liels mīnuss. Tāpat, kā nosaukums. Vai tur kādam ir pazemība pieņemt kritiku un izdarīt nekavējošus labojumus, arī nezinu. Daru lietas labā, ko varu vien pats.

N.B. – SC programmas “reālistiskums” ir tikai sociālā taisnīguma motīvus plivinošs, kas nomocītajai sabiedrībai labi gremojas. Taču SC mērķi ir pavisam citi – nekāda sakara ar labo programmu. Kamēr Nac.apvienībai ir otrādi. Mērķi – ideāli, programma – kā jau ideālistiem, biš pieklibo, jo labāk pārvietojas gaisā, nekā pa zemi :D

• • •
SC ‘pīāra’ menedžments veidots ar mērķi radīt vēl lielāku sajukumu jau tā apjukušo galvās. Tāpēc arī visi tie genocīda režīma un LV valstiskuma simbolu kopā sajaukums aptaujā. Tai ir diversijas raksturs – vēl vairāk degradēt latviešu valstiskuma idejas ideālus un pamatus.

Pārsteidz tikai stulbums, ar kādu tas viss tiek darīts. Laikam jau tāda aizmugures sajūta džekam, ka nospļauties uz valsti, no kuras džeks vēl nav izradīts. Bet par viņa sacīto un darīto droši varētu to pieprasīt. Galma āksts un izcilais (jā, man tāds piegājiens iedvesmo – ne jau vienmēr vēstījumu satrus) Žirinovskis ir mazāk bīstams mūsu valstija, kā etniskā naida kurināšanas līniju uzņēmušais SC līderis.

Ikstena vārdiem Delfos runājot: «“Normālās” politiskajās sistēmās par tādiem rūpējas tiesībsargājošās institūcijas.»