Ir jāpasteidzas, jāpagūst pateikt. Šīs, iespējams, ir pēdējās vēl tik “brīvās” vēlēšanas. Līdz nākamajām pat Grieķu salas jau būs pārdotas, par LV, kas tikai nedaudz lielāka par vienu no tām, nemaz nerunājot. Totalitārs “tiesiskums” izslēgs jelkādu diskusiju par jelko. Sodomas baltie nēģeri, ārpus jelkādas likuma saudzības pasludinātos, piespiedīs paklausīt, kā lēģerī. Arī lāpu un karogu vicinātāji, lai tikai tiktu bankas “Saeima” akcionāru pulkā, tiks neitralizēti un spiesti pieslieties modernākām rietumu “vērtībām” (lasi – nekādām).

Pat Islandes premjere tikko apprecējās ar veceni. It kā jau daudz bija ar Dānijas un Zviedrijas bīskapēm, kas ir laulātas lesbas. Vispār tāds pēcpušu izvirdums vai Eyjafjallajökullācija, kam nekāda sakara vairs pat ar galvu – slaidi un spoži kā suņa sūdi teksti par cilvēktiesībām, toleranci utt. Tauta jau tāpat tolerē un nereaģē kā mironis. Katrs, kas iepīkstas PRET “tiesībām” paģērēt jebko ačgārnu vai sātanisku, dabū iekšā plaši.

Arī “Kalifornijas zinātnieku komanda” nupat pajautājusi pelēm un tās atbildējušas, ka bērna seksuālā orientācija veidojas jau mātes puncī. Viss tik steidzīgi izlīdzinās, zināmās varavīksnes gammai pielāgojoties, un tik ļoti bezcerīgi atgādina Dalī pulksteni, kas gļetni notek pār galda malu, ka neinteresanti paliek.

Mūs vieno vairs tikai totāls klusums. Mūs vieno tumšā matērija. Gaismas bērni vairs neesam kopš Atomodas apstarotajām barikādēm. Pat Krēslas bērni ne. Drīzāk tāds melno caurumu bars, kas viens otru steidzīgi aprijam. Tāda priekšvēlēšanu astronomija.

Bet neko jau vairāk Dievs no mums neprasa, kaut to pašu minimālāko – pateikšanu “laikā un nelaikā”. Laika dimensija strauji sakompresējas, mums jāpagūst, brāļi un māsas. Drīz jau tāpat Vienotība vai AŠisti piespiedīs klusēt visus, jo runā un runās jau tikai viņi. Viņiem piederēs radio, TV, virtuālie mēdiji, pat Latvenergo. Neklausīsi, atslēgs elektrību un, ja tevi nenožņaugs tavi paša datorspēļu atkarīgie bērni, tu nonāksi “taisnības” būrī. Līdzīgi, kā tas jau notiek “atbrīvotajā” Eiropā, Kanādā, ASV.

Nobeiguma īstenībai. Tikko kādam nesen izbraukušam latviešu pārim Angļu juvenālā justīcija atņēma abus bērnus. Tur obligāti bērnam jābūt gan paēdušam, gan gatavam jau bērnu dārzā apgūt visu par seksuālo dezorientāciju. Abi vecāki labi pelnīja, taču vēl nespēja noīrēt savu mitekli, dzīvoja kopā ar vēl kādu ģimeni. Nepaguva. Britu “sociālo abortu” instances bija naskākas.

Dievs, svētī Latviju. Vismaz to, kas Brāļu kapos, Dainās, mūsu vecvecāku atmiņās un ļoti nedaudzu jaunāku ļaužu sapņos.

Kaspars Dimiters
28.06.2010

www.blogs.krustaskola.lv