Lasu un izlasu – morāli nekrozās ideoloģijas kalambūrs: “Deputātu ierosmi cīņā pret abortiem uzskata par sadismu pret sievieti.” Maigi sakot, vāks. Dažas drosmīgas un vēl sirdsapziņu nenogalinājušas dāmas aicina mātēm apjēgt, ka abortēšanas nāves sodam nolemtie jau ir dzīvas būtnes ar dzīvām sirdīm, taču kādas citas dāmas, kas savas sirdsapziņas jau paguvušas nogalināt, to uzskata par “sadismu pret sievieti”.

No turpat zemāk lasāmās statistikas izsecināju, ka vidējais rādītājs šim abortu genocīdam ir šāds: 20 gadu laikā no morālās atbildības aizvien brīvākajā Latvijā kopumā nogalināti 160 000 Latvijas māšu miesās iemitušu potenciālo Latvijas cilvēku.

Kāpēc lai mūsu dzīve būtu labāka? Kāpēc lai bankas mūsu neizputinātu, padarot par globālo finanšu vergturu dzimtļaudīm? Kāpēc lai neplauktu perversa un seksuāli dezorientēta ideoloģija? Kāpēc lai latvieši nepamestu Latviju? Kāpēc lai krievi Latvijā nepārņemtu varu? Ja esam spējuši aukstasinīgi nogalināt 160 000 dzīvus un sevi aizstāvēt nevarīgus bērniņus, mēs ne ar ko neesam labāki par konclēģeru krematorija drezīnu vadītājiem, kas milzu krāsnīs ietransportēja miljoniem nevainīgu ļaužu.

Dārgās, pret sevi kā sievietēm sadismu jūtošās slepkavu līdzdalībnieces, jūs turpināt atbalstīt lielāko un globālāko genocīdu pret cilvēci – abortu masu slepkavības.

Mans mazais ieguldījums šai lietā, lai ir jau pirms kāda laika Youtubē ievietotais video – kādas krievu filmas latviskots fragments. Šermuļaini un līdz mugurkaula smadzenēm šokējoši.

Kļūdas labojums:

Kopā no 1990. līdz 2009.gadam Latvijā izdarīti vairāk kā pusmiljons abortu, precīzāk, nogalināti 516 435 bērni !!!

(Manas aptuvenības labojumu tikko iesūtīja Ieva Leinasāre)

Kaspars Dimiters
21.jūnijs – 2010.gada vasaras sākšanās
www.blogs.krustaskola.lv