Dēla drauga tētis šodien atgādāja līdz marinētājām (t.i., līdz manīm) 70 kg vistas stilbgaļu. Bija pasūtīta cūkgaļa. Bet Kāds visu vienmēr zina labāk un atlidoja vistas. Jo cūkas nelido. Vismaz Latvijā. Reizēm tikai balotējas, taču tās nav ēdamas. Atvedām arī sašļuku kaltējamo sili – special size… Lai varētu līdzās sarindot lielāku lērumu kaltējamo kumāsiņu. Finieru atgriezumu angārā Krūzes ielā iegādājām materiālus soliem, mini skatuvītei, nojumes karkasa detaļām. Man ir arī 3m plata un 20m gara celtieniecības stalažu aizklājamā plēve. Zem tās, latviešiem neraksturīgi saliedējoties, varēs nesaliedēties, ja uznāks pērkons. Jo Pērkonieši no Nacionālistu kluba būs. Kā zinām, ar dziesmām var panākt viskautko… Reiz revolūciju. Ko, sākot no rītvakara, vēl nezinu. Ja nav ieildzis miesu cepjamais jūriens vai saules dūriens, nāc bez mazākā riska – būs dziesmas, vistas ciska, tāda tikšanās pārdaugavnieciska.

Līdz rītam!