Šodien saņēmu kādu vēstuli no kāda sava drauga.
Atbildē sanāca tāds kā rezumē par pēdējo uzzināto.
Nolēmu ieklāt arī blogā. Vēstules un komentārus esmu
nelabojami ievingrinājies driķēt ar mazajiem burtiem.
Kam problēmas ar lasīšanu, lūdzu, Cntr + Scroll :)

jā, smeldzīgs laiks. caurlūkoju “virtuālā brīvdabas muzeja” lapu, bildītes, dažādus atmodas klipus. pārdomāju par visādu vec un jaunpartiju lozungiem, piedāvāto. tad vēl to visu globāla izvērsumā…

eiroūnija pieprasīs sodomītiem tādas pat tiesības uz laulībām, vecāku būšanām un adopciju, kā normālajiem (skat. doc. 4SPAMI ). anglijā gatavojas slēgt katoļu un citas konfesionālas skolas (skat. doc. 4SPAMI ). patriotiski atslābst vai kolaborējas pēdējie cerīgie, par im.kalniņu sen nerunājot (pilnīgā lv pakaļā vēl iztulkoja korānu). kaut kādi mudžinātāji virtuāli spamo ar kustības “varu tautai” absurdajiem leiputrijas solījumiem (skat. doc. 4SPAMI ). godīgāk būtu tāda solījumu līmeņa kustību dēvēt “varu sev. tautai nevaru.”. vēl kāds šarlatāns, lnt “ekstrasensu” uzkačāts, aicina “paplašināt apziņu”, turklāt žurnālistiem ieeja par brīvu, jo reklāma taču, un vēl zinātņu akadēmijā !!! (skat. doc. 4SPAMI ).

kādā agrīnā klipā var redzēt, kā staļina upuru piemiņas gājienam pa priekšu plīvo gan lv karogs, gan okulto rērihiešu karogs, turklāt ar krievu uzrakstu (rērihs ļeņinu uzskatīja par vienu no mahatmām). kaut kā tas viss jau atmodas kodā šķērsām iededzināts.

nacionālisti gatavi iet kopā ar visliberālākajiem. latvieši ir nozombēti prokrieviskās partijas nicināt “9.maijs ir tikai tāds izrādīšanās burbulis” attieksmes līmenī, lai arī lv iznīcināja tieši prolatviskās partijas ( te zadornovs samērā precīzi izsakās ). viss ir pilnīgā remdenā putrā. dedzība, kas šur tur uzdzirkstī, ir tik provinciāla, tuvredzīga un kopējo haosu papildinoša, ka nemodina ne mazākās cerības. nekas letiņus plašāk nesatrauc – ne sodomizācija, ne okultizācija, ne totālā korupcija, ne visu jaunās brīvības laiku lielāko laupītāju apvienošanās megablicēs, ne tas, ka pašiem tik daudz zemes, kuru kopt, kurā atjaunoties (viensētas, ciemati, mazpilsētiņas…).

nav vairs ideālu. tāpēc arī vairs nav naudas. tā, bez ideāliem palienētā, loģiski pakāsta. lai arī cik smags šķiet laiks, kad dzima mūsu valsts, tas bija daudz smagāks. aiz tuvējām robežām boļševisms, tad staļinisms, visādas 1.pasaules kara seku un 2.p.k. kara tuvošanās starptautiski smirdīgās vēsmas u.tml. bet bija vīri, bija tiem atbalstītāji, kas spēja pacelt lv karogu bez kāda okulta ordeņa svešvalodā aprakstītā līdzās.

ļaudis ir atrofēti, un īpaši mūsu zemē. igauņi, liekas, ir dzīvāki, lai arī vēsāki. arī leiši, liekas, paglābsies vairāk, jo polijas tuvums un ticība stiprāka. paskaties uz mazo islandi – viņi 6.marta referendumā pasūtīja baņķierus uz poda, atsakoties padsmit gadus maksāt ik mēnesi pāri par 100 eiro it kā valsts parāda dzēšanai. un to visu lielā mērā valdības līmenī panāca maza sieviete/dizainere birgitta jonsdottir. vieo šeit: BIRGITTA JONSDOTTIR

savāda sajūta – tāda, ka mums brīvībai pietiek ar ltv, lnt, lv radio 1 un sevišķi jau lv radio 2, kas impotentējis ļaužu dvēseles ne mazāk, kā eirovīzijas bezdzimuma estrādes vīruss. un vēl taču mēs varam arī aizbēgt – vienalga, kurp, ka tikai tur piena un medus upēm līdzīgas tek. tas nekas, ka bez aromāta, garšas vai arī ar pakistāniešu, arābu vai turku uzturēšanās bagātinātājiem piesūkušās. lai tikai netālu, kaut tik reiz bijušajā eiropā…

mūs var glābt vai nu brīnums, vai kaut kas ne mazāks par trešo pasaules karu. bet arī tas, iespējams, būtu kā atbrīvošanās no pēdējiem latviešiem, lai pavisam pēdējie varētu dzīvot bez sirdsapziņas pārmetumiem, ka kaut ko nespēj, jo maz taču. tāds pēdējo lībiešu lepnums, kam varētu kaut kādu rezervāta statusu dabūt.

bet cerību nezaudēju. svarīgi jau ir arī tas, ko saproti un kā rīkojies savā mazajā pasaulē, kas tev vistuvāk. ja spēj būt neatkarīgs no tv un atkarīgs no Dieva, arī tavi vistuvākie jutīsies laimīgāki.

mēs te vēl pa āģenes pagrabiņu. gatavojamies daļējam pārcēlienam uz meža mājām. pilsētā pavasaris bez dabas pasmagi panesas. un šis jau arī par citiem citādāks. ak, jā… vēl pie visa: “sātana bībeles” tulka pret manu “vadoni” ierosinātie tiesu darbi jeb ideālus nodevušā tautieša uzbrukumi kārļa ulmaņa piemiņai turpinās. puika novērtējis mani arī kā kriminālnoziedzinieku :) pievienotā vērtība aug… bet nopietnāk: ja nespējam visi kopā aizstāvēt savu izcilāko prezidentu, nespēsim arī visi kopā aizstāvēt savu tautu. visgrandiozāko vislatvijas ‘uzmetienu’ nākamajās vēlēšanās laikam jau būsim ar negodu nopelnījuši.

Olgas_kundzes_vestulīte likās kā no citas planētas, vai ne?

kaspars

Dok. 4 SPAMI

Kaspars Dimiters
www.blogs.krustaskola.lv