Piektdienas vakarā, ikgadējās konferences “Baznīca, ģimene un skola” noslēgumā, Rīgas Garīgajā seminārā parādīja pareizticīgo kinofestivāla “Tikšanās 2009″ labāko darbu – Mihaila Šadrina pilnmetrāžas dokumentālo filmu  “Forpost” jeb “Priekšpostenis” (2007). Kādā portālā par filmu krievu valodā bija šāda anotācija:

« Форпост – это фильм откровение. Фильм – проверка на душевную вшивость. Сумел досмотреть до финала, значит сердце еще не заросло мохом, и ты еще не окончательно отделился от мира броней ороговевшей кожи. Фильм о чуде. Реальном и абсолютно не сказочном. Фильм об исцелении совершенно больных детей и об исцелении взрослых. Уже давно, особенно в кинематографе, понятие «герой» это безжалостный и решительный комок мышц. Оказывается можно и по другому. Не скулить, не жаловаться на здоровье, а стиснув зубы делать добро. Тем более, что его сейчас так мало. Ведь мы до сих пор не знаем, что такое жизнь. Временная командировка перед погружением в вечность или пешая прогулка из пункта «А» в пункт «Б».Фильм динамичен, с хорошим текстом и совсем не скучный. Бери и смотри. »

Kad filmu noskatījos, vēl ilgi dzīvoju ar sajūtu, ka esmu līdzpārdzīvojis brīnumu vai tajā piedalījies. Ar asaru tinti rakstīto uz papīra vai ekrāna nevar saskatīt, tāpēc arī neko vairs nerakstīšu. Klikšķini un redzi pats!

• • •
N.B. Tā kā Blip.Tv versija lejupnāca ar pārrāvumiem, izvietoju filmas kopiju arī uz pašmāju servera.
Uz sirds lūgums: iesakiet šo dzīvas cilvēcības liecību noskatīties saviem draugiem, vecākiem, bērniem.

[flashvideo file=videos/Forpost_2007.flv /]

Lejuplādēt

FORPOST iekš Blip.Tv


www.domulaukums.lv