Madonas pusē dzīvo Inese Nagles foto lielgabals. Tāds laiks, ka fotografē ar telefoniem jeb sazvanās ar fotoaparātiem. Visi visu iemūžina, taču mūžīgā kļūst mazāk un mazāk. Digitālais attēls pārpludina virtuālo pasauli. Taču atliktu izslēgt elektrību un kvadriljoni bilžu izgaistu kā nebijušas. Kas paliktu? Kur paliktu? Cieto disku nedzīvajās un bez mākslīgas enerģijas neiekustināmajās atmiņās? Un tomēr bez IEMŪŽINĀŠANAS cilvēks dzīvot nespēj. Laimīgs ir tas, kam mirkli izdodas pārvērst mazā un dzīvā gabaliņā mūžības. Foto stobra “nošautais” mazbrīdis liek fotoaparātu salīdzināt ar mazgabalu. Nē, Inesei tas tomēr ir lielgabals.

inese_nagle_madona_2009_1 inese_nagle_madona_2009_2 inese_nagle_madona_2009_3inese_nagle_madona_2009_4 inese_nagle_madona_2009_5 inese_nagle_madona_2009_6

www.blogs.krustaskola.lv