ELERT_MEDIA

Liberāliе globālkolonisti Ēlertei uzticējuši pienākumu apvienot labējās (lasi – liberālā totalitārisma) partijas. Vajadzīgs tautu ar garantiju apdullinošs megamēdijs. Kāpēc izdomāt jaunu, ja ar varu un viltu var pārņemt divus valsts mēdijus uzreiz – čolējamo un ausāmo. Dombrovskis ir topošās sorosītu mērķkoalīcijas rīcībspējīgākā šābrīža amatpersona. Vecā zilā Diena vairs nevelk. Spēcīgākā alternatīva – jauns masīvs valsts unimēdijs. Ēlerte iedarbina Ašerādenu, Dombrovskis akceptē un… Ar Ašerādenu Ēlertei jau teju 20 gadu sadarbības pieredze.

Āboltiņas video izteicieni * vadonības kritikas atslēgā par brīvības ekstrām tik pārbagāto demokrātiju, kurai tā vienmēr došot priekšroku, un Kristovska zaļšļāciens** Latvijas Avīzē “Vadoņa” drāmas virzienā (oi, cik personīgi :) ir topošās Ēlertes koalīcijas solidarizētā viedokļa unisons pret jelkādas autoritātes pacelšanu pāri Latvijas berluskonizācijas karalienei.

Lielķeza ir lielisks laiks, lai aktivizētu Sorosa politiku Austrumeiropā. Ēlerti, kā sevi kosmopolītiskajā varavīksnē spilgti apliecinājušu īsto toņu iejaucēju, gaida augsts sēdeklis promoutējamajā labējo koalīcijā. Karaliene jau pati mēdijus vairs nevadīs, tāpēc berluskonizāciju iedarbinās Ašerādens un labējai koalīcijai на шару būs, ja ne ducis privāto televīziju, tad vismaz vienīgā nacionālā +  līdz sirsnīgai atkarībai tautas iemīļotais Latvijas Radio.

Vai tiešām labais tēvocis Soross turpinās Eiropai atspēlēties par holokaustu? Tikai nu rasu derīguma testu neizturējušās tautas neiznīcina gāzes kamerās vai nometnēs, bet ar attiecīgu ideoloģiju, kas degradē jebkuras vitālas un patstāvīgas nācijas lokāli tradicionālo kultūru un pašapziņu. Kā par to pārliecinājāmies arī šogad, LR tiesu sistēma jau  nostājusies valsts sodomizācijas pusē.

Nu tiek gatavots vēlamā scenārija nākamais cēliens, kad savas nacionālās apziņas un tautas biomasas atliekas turpināsim iznīcināt paši savām rokām, vienprātīgi nobalsojot par Ašerādena unimēdija iepīārotajām personālijām un ideoloģiju. Kāda būs šīs berluskonizācijas karalienes Ēlertes jaunā iekārta, to jau definējis Antons Pavlovičš Čehovs, nosaucot par “сапоги всмятку” (nozīme). Bet varbūt pēc Līdakas pavēles viss vēl var mainīties?

Te NRA ziņa:
Pirmdiena, 21.septembris (2009) | Portāls nra.lv

Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektore Gunta Līdaka uzskata, ka premjers Valdis Dombrovskis rosināt Latvijas sabiedrisko mediju – Latvijas radio un Latvijas televīzijas apvienošanu. Intervijā Neatkarīgajai viņa atzīst, ka bijušā “Dienas” prezidenta Arvila Ašeradena piesaistīšana mediju apvienošanai ir amorāla.

„Tā ir pilnīgi nepareiza pieeja problēmai, nepieļaujami ir tas, ka to dara valdība, premjers. Neraugoties uz spiedīgajiem finanšu apstākļiem, Eiropas Raidorganizāciju asociācijas aicinājumu apvienot medijus, to nedrīkstēja iniciēt premjers, vismaz šādā veidā ne. Saskaņā ar vēl spēkā esošo likumu šos procesus Saeima deleģē risināt NRTP. Ja tā nevar to atrisināt, tad Dombrovskis ir tiesīgs vērsties Saeimā, aicinot lemt par padomi, kas nav spējīga problēmu risināt. Bet premjers nedrīkst tieši politiski iejaukties, viņš ir viena politiskā spēka pārstāvis! Izskatās, ka Dombrovskis nav spējīgs komunicēt ar komisiju, kura atbildīga par notiekošo NRTP, kas arī ir politizēta,” intervijā saka G. Līdaka.

Runājot par bijušā „Dienas” prezidenta Arvila Ašeradena vēlēšanos uzņemties abu sabiedrisko mediju apvienošanu, G. Līdaka, tā ir amorāla rīcība: „Uzskatu, ka ir amorāli, ka viņš kā bijušais medija vadītājs, kurš pretendējis uz sabiedrības sanitāra lomu caur laikrakstu Diena, šādā pašā politiskā manierē caur valdību sāk bīdīt projektus. Atklāta diskusija nav bijusi, process kārtējo reizi notiek pa pakšiem kā vecajos labajos laikos, kad taisīja pirmo Radio un TV likumu. Atkal necaurspīdīgi, klusu, paslepus. NRTP jau analizēja apvienošanas iespējas, iztērēja kaudzi naudas!”

Visu inteviju ar Guntu Līdaku lasiet šodienas “Neatkarīgajā”

_____________________________________

* Solvita Āboltiņa, partijas “Jaunais laiks” priekšsēdētāja: “Man ir divējādas izjūtas. Noteikti priecājos par aktieru ansambļa lielisko veikumu -gan dziedājumi, gan kustības kārtējo reizi apliecina Latvijas Nacionālā teātra varēšanu. Par pašu izrādi – protams, to nevar atraut no satura. Es pēc būtības esmu demokrātijas piekritēja, un mani izbrīnīja tas, kā tika attaisnota atteikšanās no demokrātijas. Man varbūt būtu neētiski komentēt to, kā izrādē atspoguļots parlaments. Protams, cilvēki aplaudēja vietās, kur politiķi tika kritizēti. Tā jau nav, ka tas būtu bez pamata… Droši vien esam to pelnījuši, bet vai tas vēl vairāk nesašķeļ sabiedrību? Tāpat mani atbaidīja tas, ka visa izrāde pagāja drūmās krāsās un negatīvās noskaņās. Būtībā vienīgā gaišā un priecīgā aina bija Ulmanis Amerikā. Es saprotu, ka mākslas uzdevums ir norādīt uz problēmām un nepilnībām, bet grūtos laikos teātrim vajadzētu palīdzēt sabiedrībai ar pozitīvām emocijām. Šobrīd vajadzētu meklēt to, kas sabiedrību vieno, nevis šķeļ.”

* * Ģirts Valdis Kristovskis, partijas “Pilsoniskā savienība” priekšsēdētājs: “Atklāti sakot, šī izrāde man lika vilties. Šo tēmu mēģinājuši pacelt cilvēki, kuri vāji orientējas politikā un valsts problemātikā šodien un tajos laikos. Tādēļ arī tāds paviršs un samocīts rezultāts. Aktieri darīja, ko varēja, bet tas ir velti, jo pašā pamatā librets ir ļoti vājš. Triviāli paņemti dažādi vēstures aspekti un nesaprotami sagrupēti. Ulmaņa tēls netika pilnībā atsegts. Izmantota jau tā nodrāztā lētā paņirgāšanās par parlamentāro politiku. Brīžam uz skatuves notiekošais vairāk atgādināja žurkas Kornēlijas līmeni. Acīmredzami autori mēģinājuši uztaisīt kases gabalu, bet nav sanācis. Paralēles ar mūsdienu politiku? Politikā visos laikos piedalās dažādi cilvēki – tādi, kuri vēlas strādāt valsts labā, tādi, kuri nesaprot, ko dara, un vienkārši nelieši, kas izmanto situāciju.
Kopumā domāju, ka šī izrāde lemta neveiksmei, jo rada tikai vilšanos, visu parāda tumšās krāsās.”

www.blogs.krustaskola.lv