Āboltiņa: kašķējoties mēs varam pazaudēt valsti (pilna intervija)

Panorāmas Fokuss, Piektdiena, 18. septembris (2009)

Partijas Jaunais laiks priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa saka, ka negribētu dzīvot valstī, kur kāds vadonis nosaka, kas darāms. Viņasprāt, parlamentārā demokrātija piedāvā brīvības, kas jāspēj novērtēt. Tiesa, viņa arī atzīst, ka šobrīd valdošajā koalīcijā īstas vienotības nav. Ja tas nemainīsies, viņa uzskata, var tikt zaudēta valsts.

[flashvideo filename=http://faili.apollo.lv/files/panorama/flv/647761.flv /]

UN VĒL TE

• • •

Muižniece: parlamentāra republika ir labākais risinājums (pilna intervija)

Panorāmas Fokuss, Piektdiena, 18. septembris (2009)

Saeimas Tautas partijas frakcijas priekšsēdētāja Vineta Muižniece saka, ka partijā vairākums atbalsta parlamentāru republikas iekārtu, un arī, viņasprāt, tas ir labākais ilgtermiņa valsts iekārtas modelis.

[flashvideo filename=http://faili.apollo.lv/files/panorama/flv/647760.flv /]

• • •

Latvijai jābūt parlamentārai republikai

Panorāmas Fokuss, Piektdiena, 18. septembris (2009)

Gan Tautas partija, gan «Jaunais laiks», kas arī krīzes laikā visbiežāk izceļas ar savstarpējiem konfliktiem, uzskata, ka Latvijai ir jābūt parlamentārai republikai. Partijas arī apzinās, ka daudzu cilvēku alkas pēc vadoņa un tautas vēlēta prezidenta uzjundī to strīdi un nesaprašanās, tomēr partijas nesola laboties.