egils_helmanisPazīstu profesionālas kampaņas un to veidošanas profesionāļus. Nedaudz arī pats esmu ņēmis tādās dalību. Ar profesionālu manipulāciju var iesmērēt jebko, vienalga, vai ar melnā “pīāra” stilīgajiem trikiem, kas ceļ viena vai otra vēlamā ievēlamā visurgājēja reitingu, vai ar “balto melu” trikiem, kādus izmanto nacionālisma nišu privatizējušie TB/LNNK pūp(s)ēži. Tikai nevienam no viņiem mākslīgā šarma šablonā nav tāda vaibsta, kā vientiesības.

No “Visu Latvijai” kareivīgās ierindas Ogres domes vēlēšanās startējošajam tuvcīņas meistaram Egilam Helmanim šādi vaibsti piemīt, jo viņš politikas netīrajam dūksnājam tuvojas pirmoreiz. Vientiesība ir godīguma dvīņumāsa. No slīpēto veidotajiem slīpēto tēliem sen būtu drošāk turēties pa gabalu. 18 gadu laikā uz viņu kampaņu vecajiem grābekļiem esam kāpuši nemitīgi, atdauzot savus mūļus līdz pilnīgam latviskās identitātes zudumam.


Ideālisma manifests – U.Marhilēviča mūzika,
K.Dimitera teksts, no izrādes “Klondaika” (2004)

Egilu jau pazīstu kopš Krimuldas Krusta Skolas laikiem. Šodien Egila tuvcīņas kaujas grupā Ogrē kopā ar Raivi Dzintaru, Jāni Silu, Imantu Parādnieku un citiem kareivīgiem zēniem trenējas arī mans vecākais dēls Jēkabs. Lai atbalstītu savu draugu Egilu Helmani viņa kampaņas laikā, nākamsvētdien 31.maijā ap septiņiem vakarā Ogres centrā abi ar Jēkabu un jaunāko dēlu Stefanu piedalīsimies iecerētajā pasākumā.

ATBALSTI EGILU HELMANI
(saites uz dažādiem tekstiem)