APTOPIX Democratic ConventionŠim p0stam sekojošo p0stu ar latviskotu fragmentu no šokējošās Gaļinas Carevas filmas “Krievu krusts – patiesība par abortiem” nākas ieklāt negaidīti loģiskā secībā, jo pagājušās nedēļas piektdienā 15.maijā (2009) Indianas štata Dienvidbendā (South Bend) pie Notre Dame katoļu universitātes tika arestēti 19 katoļi, kas, miermīlīgi lūgdami Rožukroni, protestēja pret ASV prezidenta Obamas atbalsta politiku abortiem. Šīs grupas priekšgalā, ar lielu koka krustu plecos, gāja kustības “Kristus Jēri” (The Lambs of Christ) dibinātājs 80 gadus vecais katoļu priesteris Normans Veslins (Norman Weslin). Šī ir nevardarbīga dzīvības svētumu un vērtību aizstāvoša organizācija.

Par savām Savienotajās Valstīs pie dažādām aborta klīnikām veiktajām protesta akcijām tēvs Normans ticis arestēts neskaitāmas reizes. Uzraudzības iestāžu personāla brutālās rīcības rezultātā daudzo arestu laikā viņam bijušas izmežģītas abas kājas, viņš bijis piekauts līdz bezsamaņai, rokudzelžos ieslēgtu viņu ir grūduši lejup pa kāpnēm, līdz dziļām brūcēm savainojot viņa seju, kā arī aplējuši ar sastāvējušos urīnu. Vairāk par to var izlasīt grāmatā “The Gathereing of the Lambs” (Jēru pulcēšanās).

Taču bēdīgākais visā šajā stāstā ir tas, kas notiekošais, ir ASV prezidenta Obamas vēlmju piepildījums, plaisu starp tā dēvētajiem kafetēriju (cafeteria) katoļiem un patiesi ticīgiem katoļiem padarot ievērojami lielāku.»