protiv_pidarovJa krievi uzvarēja otro pasaules karu, viņi noteikti uzvarēs arī trešo, proti, karu pret LGBešņikiem jeb, precīzāk, pret LGBT (lesbiešu feju, geju reju, biseksuāļu deju un transpersonu seju okupāciju). Otrus uzvaras svētkus, līdzīgi kā Uzvaru pār fašistisko Vāciju, Krievija drīz varēs svinēt arī pār minētajiem okupantiem, kuru maija gājienus nu jau ne pirmo gadu krieviem izdodas sekmīgi nepieļaut.

Maskavas mēra preses sekretārs S.Cojs stingri paudis:”Geju kustības pārstāvji draud savu akciju īstenot 16.maijā, neatkarīgi no tā, vai tiem tiks vai netiks dota atļauja, nerēķinoties ar sabiedrības vairākuma viedokli. Maskavas valdība pasludina, ka geju parādes Maskavā nav bijušas un nebūs.” Kā Krievijas sabiedrības morāles autoritātes tiek nosauktas “vispirmāmkārtām, Krievu pareizticīgo baznīca”, tad “visas reliģiskās konfesijas”, “jauniešu un veterānu kustību vadītāji” un “nacionālās kultūras biedrības”. S.Cojs apgalvo, ka “jebkādi mēģinājumi īstenot nesankcionētas akcijas atbilstoši likumam tiks nežēlīgi apturētas” (Pēc Interfax ziņas).

Šogad vietējie padomju sarkano pēcteči forsē plāksni – to, uz kuras esot jāparādās vēsturiskajam uzrakstam par “padomju Latvijas atbrīvošanu”. Šie daži, kas šogad uzdevušies par fašistus sakāvušo varoņu pēctečiem, izveidojuši lielisku aizsegu LGBešņikiem, kas cīnās par Baltijas sodomītu “uzvaras” gājiena īstenošanu Rīgā. Diemžēl Rīgas krieviem viss ir savādāk, kā Maskavas krieviem. Pēdējie priecīgi nosvinēs Uzvaras svētkus un pēc nedēļas jau stāsies kaujas ierindā pret sodomītiem.

Nacionālistu lapā stāv uzraksts par 1868 parakstiem pret 9.maija svinībām, taču nav neviena uzraksta pret LGBešņiku dzīrēm 16.maijā. Arī teātra darbinieku spārns veica PRET parakstu vākšanu sakarā ar vēsturisko plāksni (no tā dēvētās inteliģences, protams, iebildumus pret LGBešņikiem negaidu, jo no pirmās Sorosa fonda filiāles pastāvēšanas dienas Latvijā šī sabiedrības “dvēseli” imitējošā tautas daļa diemžēl ir Sodomas mutantu pusē). Tātad, kā padomju Uzvaras slavinātāji, tā viņu svinību kritizētāji ir aizņemti, lai vienotos pret tiem, pret kuriem tik vienkārši spējusi vienoties tradicionālā Krievijas sabiedrības daļa, Uzvaras mantiniekus ieskaitot.

Vienīgais negreizākais Krievijas spogulis Latvijā ir Krievijas Patriarhijas patvērumā esošā Latvijas Pareizticīgo Baznīca, kuras ierindnieks esmu arī es. Kad biju uz pēdējo liturģiju, virspriesteris pauda divas būtiskas lietas, pirmo adresējot 9.maija svinētājiem, otro – draudzei sakarā ar sodomītu manifestāciju. Virspriesteris uzsvēra, ka 9.maijs mūsu baznīcā ir īpaša, ar 1995.gada Koncila lēmumu noteikta diena, kurā visi, kas piemin Otrā pasaules kara laikā kritušos kareivjus, tiek aicināti aizlūgt par varoņu dvēselēm, nevis uzdzīvot pie dažādiem pieminekļiem. To viņš teica krieviem un krievu valodā. Baznīcā bija vairāki simti dievlūdzēju un visi ar virspriestera sacīto bija vienisprātis. Otra lieta, uz ko viņš mūs aicināja, bija parakstīšanās zem protesta vēstules sakarā ar sodomītu 16.maijā ieplānoto gājienu. Parakstīties varēja turpat dievnama priekšnamā. Pārdaugavas sv.Trīsvienības baznīcā vien jau ir savākti ap 500 parakstu. Latvijā ir vairāk kā 100 pareizticīgo dievnamu un paraksti tiek vākti visos. Turklāt, ne tikai pareizticīgie parakstās pret sodomītu gājienu, bet arī citu konfesiju kristieši savās baznīcās.

Ja izdotos mazināt nebūtiskos akcentus un izcelt būtiskos, ja mēs spētu vienoties to lietu vārdā, par kurām svarīgi būtu pacīnīties kopā, neskatoties uz nacionālo vai reliģisko pārliecību, kāds tas būtu ieguvums mums visiem!

Katram gudram muļķim ir skaidrs, ka visu labi saprot kā lielākā daļa Latvijas krievu, tā lielākā daļa Latvijas latviešu. Ja politizēti idioti nejauktu gaisu, mēs visi spētu aizlūdzot godāt kā cīņās pret fašistiem, tā cīņās pret komunistiem kritušo karavīru piemiņu.

Fašisma ideoloģija visu pasauli gribēja iekarot fiziski. LGBešņiku ideoloģija to daudz sekmīgāk iekaro garīgi. Kas mums ir svarīgāk, vai pieminēt uzvaru, ko izcīnījām pirms 64 gadiem, vai cīnīties, lai uzvarētu šodien?

Ja Latvijas valdība pieļaus vēsturiskās plāksnes uzstādīšanu un sodomītu gājienu, naids sabiedrībā kļūs vēl haotiskāks, nedefinējamāks, stihiskāks. Būs daudz vairāk rūgtuma, kauna un daudz, daudz mazāk prieka.

Ja valdība tomēr nebūs tik varonīga un šo morālo dubultnetaisnību neaizliegs, nu… tad…

NEGULI MĀJĀS! GULIES UZ IELAS!

Mājas darbs: 2006 ar 2009 savā iztēlē nomaini pats.