elisey_mini
Pirms trim gadiem arī manai ģimenei svētās vietas Pjuhticas šķietamais tālums pārvērtās siltā un dzīvā tuvumā. Bijām tur tikai uz dažām stundām. Neko daudz nesanāca aplūkot no interjeru puses, vairāk no ārienes. Taču tas, kas šai vietā palika apslēpts mūsu acīm, nevarēja tikt apslēpts mūsu sirdīm. Pēc pagremdēšanās svētavotā un pastaigas pa klostera pieejamo teritoriju, bijām vakara dievkalpojumā Dievmātes Aizmigšanas katedrālē. Tur tad arī sajutām sava mazā svētceļojuma piepildījumu. Svētības augļi lielā mērā skaidrināja pasaules tukšrosības un kaislību saduļķoto dvēseli, pamodinot jaunai ticības dedzībai. Tomēr vairāk un labāk par šo vietu liecina zemāk noskatāmā 2001.gada filma “Pjuhtica – svēta vieta” (Filmas garums 30 min.).Пюхтица – святое место
[flashvideo filename=videos/Pjuhtica_2001.flv /]

domulaukums.lv