neko labāku savā dzīvē ziemsvētkiem veltīt nebija sanācis un noteikti arī nesanāks. nav man iespēju norādīt kādu kvalitatīvāku avotu, taču, ja ir uz sirds tāda vēlme un noskaņojums, aicinu šajā vakarā ieklausīties divu Kristus Piedzimšanai veltītu albumu mūzikā un vārdos. mūzika dažādu autoru, vārdi visām dziesmām mani. mēģināju rakstīt kā nejauši še ieradies no laikiem, kad celta zemāk redzamā apšu koka baznīciņa.

sirdi iesildošu pieslēgšanos Kristus Dzimšanas noslēpumam. īsi pirms novecojušās pasaules došanās mūžībā (:

DZIMST PIEDOŠANA UN PRIEKS

TIK KLUSA UN SVĒTA

p.s.1 – lūdzu, neņemiet piļķī tās “platform records” reklāmiņas dziesmu sākumgalos. that’s not my guilt.

p.s.2 – pirmā albuma 5. dziesmas “vectēva ziemsvētku brīnums” tekstu nosapņoju, atminēdamies, kā jau pad.laikos mēdzu aizbraukt līdz brīnumainajai apšu baznīciņai netālu no taurenes.