snataclaus-dedIkars kubliņš “Dienas” vidū pilnā “tautas balsī” aicina stulbeņus mosties: Cik augsts ir Latvijas tautas «sāpju slieksnis»?

Pārlasīju komentārus un pierakstīju tur pāris savējos, kas, protams, nevienu autora un komentētāja spara apmāto neinteresē. Liekas, ka šie būs “gaisākie” Ziemassvētki šīs Eiropas kolonijas pēdējo 20 gadu vēsturē.

Komentāru virkne:

vairāk kā 10 gadus dziedāju, gruzīju. pretī saņēmu tikai pērienu (:  pirmo latviju pirmais premjers atdeva savējiem, otro – svešiem. abos gadījumos uz tautas sāpju rēķina.

panākt paniku šobrīd ir šīs krīzes menedžmenta mērķis. nekādi protesti neko nelīdzēs. nekāds tautas spēks. šitie saukļi 21.gs. vadāmo konfliktu ērā ir bulšits. tas viss ir paredzēts un rit pēc plāna. iedmājieties, tautieši, jums valsts svētkos uzdāvināja privātu banku! zeku žargonā tas pielīdzināms apčurāšanai. pieņēmām, značit, esam iezīmēti kā pazemotie. bet skaidrs jau, ka neviens nenojukušais to nepieņēma.

jēga ir mainīt sistēmu. veco nevar labot. mums nevajag eiroūniju. mums nevajag nato. mums jābūt neitrālai valstij, kuras galvaspilsētā rietumi kārto darījumus ar austrumiem. mums nevajag armiju. mums vajag sociālismu sabalansētu ar kapitālismu. mums nevajag partijas. mums vajag gudrus un godīgus speciālistus un saimniekus. mums vajag ulamaņa latviju, kuras vienīgais spēka potenciāls ir gudrībā, ne faktā, kuras impērijas pakaļā esam ielīduši. mums jābūt brīvai latvijas karaļvalstij (: amen.

full stop! šitie “širmju” dumpīši ir tikai tautas tālākspīdzināšana. nekāda puse nav jāmaina. jāmaina viss. ir nozagta valsts. eksistē tās pēc globalizācijas imperatīva modificēts klons, kam ar 18.gadā dibināto nav nekāda sakara. ir beidzot jāatjauno tā latvija, ko veidoja mūs valsts tēvi, nevis mafijas krusttēvi.

visi, kas te vilks uz publisku masu dumpi, ievilks jau tā apstulbināto tautu vēl dziļāk apjukumā. un finālā nekas nemainīsies. kamēr mēs būsim eriopas neredzamās monarihijas kolonija, nekas nemainīsies.
ja tomēr šim aicinājumam nepaklausīsiet, sekos līdzīgs fiasko, kā visu referendum un “revolūciju” gadījumā.

neesiet naivi. kas notika tūlīt pēc barikādēm? viss aizgāja tā projekta sliedēs, par kuru jums vēl šodien nav ne jausmas. tikai sekas “uz sejas”. arī šī krīze ir, lai tauta kā auni izietu ielās, izārdītos, pakurinātu ugunskurus, kompensētu savu gļēvulību ar iluzoru varonību. ir jābūt kustībai, kas rada ko pavisam fundamentāli jaunu. ir jāorganizējas uz pārrunām, kuras nevadīs “dienas” žurnālisti, naftalīna “nacionālisti”, sarkanā kapitālisma centristi vai baltā sociālisma kapitālisti (: viss ir tik vienkārši. ir jākonsolidē alternatīvi un brīvi domājošie. viss, ko jūs te bazarējat, ir nezinīšiem pasniedzamas klišejas, kas man liek domāt, ka šī dumpja kurinātāji ir no tā paša projekta, kurā darbojas godmaņa valdība un tās eiropas vai aizokeāna menedžeri.

es esmu brīvs. esiet arī jūs brīvi. neesiet, lūdzu, šīs valsts imitācijas reanimatori. tai jānobeidzas dabiskā nāvē. mums jāturpina ulmaņa tradīcijas (: