man te viens džeks atsūtīja ŠITO LINKU. prasa manas domas. nespēju tā fiksi tajos bilžu mākoņos un ķīmijā iebraukt. tad zeitgeists pamazām uztaisīja savu sektu. cīnoties pret bezdievjiem baņķieriem parādīja, ka paši ir šīs frontes cita līnija. it kā pret, bet armagedonā laukā resnie būs mazajam ganāmam pulciņam no vienas puses, bet zeitgeistieši no otras. un abējie ar vienas markas stroķiem. tagad vēl tas bums ar pole shiftingu un 2012, kas pat NASA lapās tiek apsmadzeņots.

tas, ka laikiem varētu tuvoties hana, neizbrīna, taču šitās doomsday performances vairāk atgādina vajadzīgās panikas radīšanu, lai varētu, piem., pateikt: klau, iekš 2012 pasaules poli šiftēsies un 1 mēnesi būs sniegavētras, baigi auksts… iečipojieties… kamēr jūs tur savās katakombās slēpsieties, mēs ar jums varēsim sazināties… līdzīgi, kā ar terorisma akcijām visā pasaulē tika radīta vajadzīgā baidīšanās atmosfēra, visbaltākajam namam pat savus dvīņu torņus pārvēršot savu pilsoņu pelnu torņos.

ar šo 2012 lieliski var radīt visglobālāko un monolītāko paniku. vēl tur kādi zinātnieki piebilst, ka pāris gadu jāpavēro un tad, ja tiešām draudēšot īstie pole shit, tiks dots signāls un visu valstu pilsoņiem būs pavēle pārvērsties kurmjos un rakties pazemē (:  ha, jau tagad pat zelta miljards sev čipsu un colas noliktavas nespētu sarakt tā, lai pietiktu sniegavētru (ar ātrumu 300 jūdzes sekundē) pazemes mēnesim. un īstais signāls vē būšot tikai pēc pāris gadiem. lol, DNFTT…

p.s. eshatoloģiski būtu jābūt tā, ka 3,5 gadus valda antikrists. ja 2012 ir sūrāk vai maigāk draudošs fakts, tad pēc pusgada šai valdīšanai būtu jāsākas. taču bibliskais nosacījums ir, ka to nav iespējams racionāli aprēķināt, jo Kristus nāks “kā zaglis naktī”. Viņš arī apliecinājis, ka Pats šo stundu nezina, tikai Tēvs.

FYI: Kristus sacījis, ka pievilti tiks pat izredzētie. ar visām šīm pasaules beigu lietām jābūt īpaši bezkaislīgiem un modriem.

man liekas, ka viss šis 2012, līdzīgi kā terorisma draudi un zeitgeistiešu “veselā saprāta” reliģija ir totāls FUD.