Robeža ir sasniegta. Paldies Dievam – austrumu. Kā ātraudzīgs Ķīnas mūris tā šobrīd aug starp rietumiem un austrumiem. Mūris nav tikai Krievija – arī Ķīna, Irāna, Latīņamerikas valstis un, protams, Sīrija. Dziļi elpu velk Bulgārija, Rumānija u.c. austrumeiropas valstis, kuras savā postošajā atvarā ierāva Eiroūnija. Aizvien nemierīgāki laiki ienākas Grieķijai, ķepurojoties laukā no kārdinājum sekām laicīgu paradīzi uzbūvēt uz kredītu un kūrortu rēķina.

Atklāti veidojas divas frontes – viena, inerces triekta un globusa tirānu elites algota, dziļāk un dziļāk kraha bezdibenī turpina nogādāt divu dekāžu ačgārnās liberālfašisma morāles un naudas viltotāju sistēmas novārdzinātās valstis; otra, solidarizējoties ap Krievijas prezidenta V.Putina publiski definētā kursa (link lv, link ru) mostas jaunas, sociāli civlēcīgākas ekonomikas un morāles veidošanai. Frontes ir reālas un reāls ir karš.

Gan pēc Putina apstiprinātā likuma pret sodomijas un tās perverso variāciju  propagandu, gan pēc uzrunas Minhenē, gan pēc uzstāšanās G20 sammitā, gan pēc vēstules amerikāņu tautai, globuss pamodies un atkal sācis griezties ne tikai ap savu, bet ap katra vēl samaņu un cerību nezaudējuša cilvēka sirdsapziņas asi.

Ja konsekventi, tad divu dekāžu laikā Latvija ieguvusi 1) korporatīva fašisma iekārtu – tādu, kur vara tiek īstenota ciešā simfonijā ar lieluzņēmēju interesēm, 2) perversa liberālsodomisma ideoloģiju, 3) piespiedu dalību dekristianizētā, atklāta sātanisma “vērtību” savienībā, 4) amerikānisku izlaidību, 5) iznīcinātu lauksaimniecību, ražošanu, 6) zaudētu Tēvzemi, 7) ķīmiski saindētu pārtiku, 8) chemetrails piesmidzinātas debesis, 9) politiskā nacionālisma izaudzētus romantiskus idiotus un sabojātas attiecības ar nelatviešiem, 10) noārdītu izglītības sistēmu, degradētu zinātni, kultūru, 11) Bāriņtiesu ik gadu ģimenēm izlaupītus 2000 bērnus, 12) trimdā izdzītu un izmiršanai nolemtu tautu…

Sarakstu varētu turpināt vēl un vēl, taču paradoksālākais un ar sirdi grūtāk aptveramais ir tas, ka nule klajā nākošās grāmatas (D.Īvāna u.c.) par Tautas Frontes “varoņiem” un “varoņdarbiem” nebūs nekas vairāk, kā šīs kustības autoru un līderu atmazgāšanās divās dekādēs ienākušos seku priekšā. Koku pazīst pēc augļiem. TF kokam tie bijuši ne tikai rūgti, bet joprojām nāvējoši indīgi. TF, solidāri ar citu PSRS republiku  Perestroikas īstenotājiem, palīdzēja iedarbināt aukstā kara uzvarētāju trofeju un gūstekņu savākšanas plānu. Tas pilnā mērā izdevies, īpašos mērogos tieši Krievijā, tāpēc tieši šīs valsts pēdējie Lielie Signāli ir nozīmīgi arī mums.

Pie varas esošā režīma austrumu virzienā riet iedresētie pūdeļi un pūdeles Obamas fagotā pūst nemitēsies, taču cepos cerībā, ka mani tautieši beidzot attapsies un kaut uz desmit pirkstiem saskaitīs zaudējumus, ko Latvijai un tās tautai nodarījuši pēdējie 22 gadi, salīdzinot tos ar nesalīdzināmi mazākajiem zaudējumiem, kādus mums paguva nodarīt LPSR laikā. Tieši tas bija laiks, kas nespēja iznīcināt, bet izauklēt tautas un valsts ideālus. Laiks, kas radīja Tautas dzejniekus, Tautas māksliniekus, Tautas aktierus, Tautas zinātniekus, Tautas dziedātājus, Tautas kinooperatorus…

Augstākais, ap ko pēdējo divu dekāžu auklētie “inteliģenti el vē” vēl spējīgi solidarizēties, ir citādāk par Žanetu Jaunzemi-Grendi dažādi orientētais Operas direktors A.Žagars. Tik monolīts sarakstiņš vēl piedzīvots, kad šie  ”inteliģentie” ķermeņi metās aizstāvēt LGBT uzsākto praidu agresiju pret Latviju. Vai kāds no šiem savā sulā sen par kosmopolītiem un genderiem pārvārītajiem radījumiem ir pacēlis savu “talantīgo” balsi pret Tautas Frontes pa Latvijas Ceļu mūsu zemē implantēto Vienotības valsts sagraušanas režīmu? Nav nācies skaļi dzirdēt.

Ap Gaismas Pili 
Un varas sili
Šie genderi
Kas daudzi zili
Lai dreb no tā
Ko tautas dara
Kad varu maina
Čegevara…

P.S. Vai turpināsim iet bojā rietumu virzienā, vai tomēr glābsimies austrumu virzienā? Nedz Kristus, nedz Budda, nedz Muhammads nav nākuši no rietumiem. Piepūlam savu senatimiņu! Nu, re, arī letiņi nenāk no rietumiem. No rietumiem kā nākuši, tā turpina nākt tikai barbari un viss, kas piederas mūsdienīgi apgreidētam barbarismam. Par absolūto suverenitāti pirms austrumu uzvaras nesapņosim. Trešais pasaules karš ir sācies. Pret militāru naudas un cilvēka vērtības viltošanas sistēmu. Kurā frontē karosim mēs? Aizvien vairāk rietumu ļaužu mobilizējas cīņai austrumu frontē. Jo tikai rietumu frontē joprojām viss bez pārmaiņām.