http://youtu.be/FTyzbh4VwdE

Nu jau divus gadus pret suverēno Sīrijas Arābu valsti rit nežēlīgs, bandītisks karš, ko atklāti atbalsta Persijas līča ASV iztapīgās monarhijas. Rietumu medijos pret Sīrijas armijas vienībām karojošo necilvēku noziegumus atspoguļo, kā ‘revolucionāru cīņu’ ar ‘asiņaino režīmu’, bet valsts armijas darbību, kā ‘karu pret tautu’.

Teroristi, bandīti grauj kristiešu dievnamus, nogalina priesterus. Š.g. 23. jūnijā kameru priekšā galvu nogrieza katoļu priesterim Francois Mourad, izgriež un ēd nogalināto Sīrijas kareivju sirdis. Uzbrukumi notiek pareizticīgo klosteriem (sv.Teklas, sv.Georgija u.c.). Nesen uzbrukumu, slepkavības pārcieta arī Malulas pilsētas kristieši.

Teroristiskā internacionāle, kurā karo algotņi no vairāk, kā 80 valstīm, klaji militāro intervenci ar savu sponsoru un ar tiem saistīto mediju gādību mēģina situāciju pavērst tā, lai visās pasaules muļķu zemēs ļaudis sāktu ticēt meliem, ka konflikta pamatā ir nacionālās un reliģiskās domstarpības. Lai gan atklāti varam uzskatīt, ka Sīrijas kauju laukos rietumi gatavo elitārus teroristus, kuru mērķis – Krievija (protams, caur Irānu).

Par to visu un vēl daudz ko Krievijas TV raidījumā «Speciālais korespondents», kuru vada karsto punktu žurnālists Arkādijas Mamontovs.