Vakar, Kristīgā Radio aicināts, piedalījos Aktuālajā diskusijā par tēmu ‘Līdzcietības kultūra’. Jēdziens jau ļoti smalks, taču saruna, paldies Dievam, pārsmalcināta nesanāca. Lai arī ne vienmēr līdzeni un zinātniski, manuprāt, svarīgāko ieskicēt abi ar raidījuma vadītāju Tālivaldi Tālbergu paguvām. Aicinu ieklausīties, jo ir vairāk kā pēdēais laiks mūsu valstī vēl saglābt glābjamo. Protams, nopietni un ļoti izvērtējot globālās konfrontācijas straujo gaitu, kurā Krievija vienīgā sevi pozicionē kā tradicionālo, kristīgo, cilvēcisko vērtību aizstāvētājvalsti. Pieņemtais likums par homoseksuālisma propagandas aizliegumu un vakar G20 sammitā negaidīti konkrēti un drosmīgi paustā Putina nostāja pret ASV kā globusa žandarmu, ir nopietns pavērsiena brīdis pasaules vēsturē. Kurā pusē nostāsies mūsu valsti glābt gribošie? Vai liberālfašisma sodomizēto, finansu noziedznieku/falšas naudas drukātāju nozombēto pusē, vai tomēr vēl veselo saprātu nezaudējušās Krievijas pusē? Pēdējie ir ne tikai mūsu tuvākie kaimiņi, bet iespējamie vistuvākie sabiedrotie. Un ne tikai pusmiljons pilsoņu, bet arī 300 000 nepilsoņu, tātad, milzu armija. Lai šo visu neparasto saprastu, nāksies ārstēties no politisko nacionālistu un politisko šovinistu radītajiem sabiedrību šķeļošajiem mītiem. Šobrīd tie apkalpo vienīgi globusa žandarma, falšās naudas drukātāja un sodomizatora ASV inereses. Sauklis “Krievi nāk!” ilgadīgi bijis viltus patriotu un viltus nacionālistu vairogs, dūmu aizsegs, ar mērķi paslēpt to, kas tuvojas patiesībā. Un ne tikai tuvojas, bet jau arī Latviju lielā mērā ir okupējis, proti, sodomizācijas un vēl baisākas mūsu bērnu samaitātības propagandas divīzijas. Vai par tām “cienījamie” politnacisti informē sabiedrību, aicina cīņai pret to? Protams, nē.

Vairāk par visu – vakardienas diskusijas video.