Latvija, nu, mosties taču!

Teksts uzpirkstots pēc sekošanas kādai aktuālas tēmas vēstuļkopai – kā atbilde, reakcija, ko, protams, man neviens neprasīja. Bet man neviens arī neprasīja, vai es gribu tādu režīmu, kāds izpostīja manu zemi. Režīmu vienkārši importēja, implantēja un manu zemi izpostīja. Vai jums kāds to prasīja?

- o – o – o -

Pievienotās “Atklātās vēstules” teksta temperatūra – kā vidējā temperatūra slimnīcā, ja to mēra kopā ar tiem, kas jau morgā – apm. 32, 1.

Vadošo rietumvalstu visaugstākajos varas līmeņos dzimumperversiju legalizāciju ieviesēji jau ir nomācošā vairākumā. Ja LV politicīdu īstenojošais režīms pilnīgi ignorē pilsoņu vairākuma negatīvo attieksmi pret eiro ieviešanu, vai kādu no latviski runājošo valdības noziedznieku vidus būs iespējams pārslēgt kritiskas attieksmes režīmā pret Eiropraidu 2015 Rīgā? Protams, ka nē. Vismazāk jau ar šādu vārgšļupstu “apakšā parakstījušos” tekstu.

Arī uz konfesiju vadītājiem nav ko sacerēties. Lai cik konservatīvu vērtību pārstāvji tie reizēm rādās vārdos, divu dekāžu darbi liecina, ka vienīgais, kas klaji protestēja pret sodomītu u.c. deviantu amorālo diktatūru, bija kardināls Jānis Pujats, ko visi smalkie, inteliģentie, viedie regulāri apsmēja.

Pēdējais, kas par valsts un tautas likteni karoja atklāti un konsekventi, bija arhibīskaps Jānis Pommers, kuru apkarotie par to arī noslepkavoja. Taču tas bija tajos senajos, labajos laikos, kad cilvēki vēl nebija dzīvnieki un dēmoni.

Drosmīgu darītāju latviešu vidū vairs nav. Ja pat ar vārdu spējam vien šļupstēt, nav ko lieki cerēt uz uzvaru. Maillistes rāda, ka spriedelēšanas temperatūra nemainās. Dzīvības pazīmju nav. Vairums tajās gadiem inteliģenti “nokārtojas” un griežas uz otriem vai nez kuriem jau sāniem.

Lai šajā sātaniskās ideoloģijas, dēmonu morāles un dzīvnieku pasaules iekārtā kaut ko mainītu, ir jārodas savas dzīvības upurēt gataviem varoņiem. Vai šī laikmeta ciankālās antiētikas atmosfērā tādiem iespējams rasties? Nē, taču. Enerģija tādai varonībai saņemama tikai no Dieva. Ja Tam esi veltījis sevi visu – ar visām savām spējām, pienākumiem, ienākumiem, laiku, dienām un naktīm, mīlestību, grēka nīšanu… Vai kādam šodien ir nojausma par to, kas ir grēks? Nē, protams. Jo sen dzēsta cilvēka augstākā ideāla – svētuma kritēriji.

Vispirms cilvēce atbrīvojās no Dieva. Pavisam drīz – arī no Dabas. Tā pagāja un beidzās tūkstošgades ilgušais lauku dzīvesveida, kultūras (Dainas, visa mūsu tautas gara mantu dižā bagāža no laukiem…) un lauku darbu periods. Attālinoties arī no Dabas, cilvēce zaudēja arī normālu darbu, jo normāls darbs ir tikai Dabā. Vai “darbs” solārijā, vai esošās fin. sistēmas bankā vērtējams, kā īsts darbs? Protams, ka nē. Un tādu “darbu” pilsētu lēģeros kā Getliņos atkritumu kārtu. Kamēr tauta neatgriezīsie pie dzīvas ticības Dievam, pie dzīvas dzīves Dabā (lauku dzīvesvieds, lauksaimniecība, ar to saistīā kultūra…), pie īsta darba un īstiem darba augļiem, nekas šajā sabiedrībā nemainīsies. Pilsētnieki Tēvzemi neizglābs. Varbūt kādus saviem ‘poģeļņikiem’ izdevīgus ostas vai piepilsētas zemes gabalus.

Kamēr kāds no bezjēdzīgo un nevarīgo tekstiņu vērpējiem joprojām atļausies piesaukt kā mērķi vārdu “labklājība”, visi tautas mērķi turpinās būt absurdi, jo labklājība, kādu ar šo vārdu domājam, savus augļus koši rāda to sasniegušajās zemēs. Zviedrijas parlamentā apspriestais incesta legalizēšanas jautājums ir tieši šīs labkājības sekas. Norvēģijas skaļi neafišētā pedofilijas legalizēšana – tāpat. Vai tādu labklājību mēs gribam savā Latvijā? Arī protālu portālos par izcilu slavenību padarītais Breiviks ir bērnībā savas mātes seksuāli izmantotais. Viņš zināja, kāda virzienā “progresē” Norway netikumība, un savā slimumā rīkojās, viņaprāt, “veselīgi”, proti, “izglāba” nošautos no tālakas samaitātības – no Norvēģijas amorālajai gaisotnei atbilstošiem lēmumiem nākotnē, dzimummaiņas, dzimumorientācijas maiņas, zoofilijas, pedofilijas un sazin vēl kādiem izsmalcinātiem labklājības augļiem.

Un ja pat rastos kādi (viens vai četri), kas pieceltu tautas vairākumu un mainītu iekārtu tādas valsts virzienā, kāda mums bija līdz 1940.gadam, vai kaut kas mainītos? Nē, vai tikai uz mirkli. Kāpēc? Tāpēc, ka šodien vairs nav tādu cilvēku, kādi bija tajos laikos. Šodienas cilvēki ir līdzīgi vadošo portālu pirmajām lapām, kur piem., līdzās ziņai “Uzvara pār Itāliju nodrošina pirmo vietu apakšgrupā”, rēgojas virsraksts “Kāpēc ar mīļāko orgasms ir spēcīgāks nekā ar sievu?” (šodienas Apollo lapā). Ja jums kādam tas sen jau ir normāli, demokrātiski, plurāli, toleranti, neaizspriedumaini, tad dažiem tas tomēr tā joprojām nav. Bet vairs tikai dažiem. Un daži pret perversiju diktatūru daudzajiem nespēs pilnīgi neko. Kā pilnīgi neko nespēj tie, kas kārtējo reizi, kā labiņākie no labiņākajiem, ietrāpīja parlamentā. Ko nu viņi tur muļļā? Ak, jā, cīnās par latviešu valodu bērnudārzos. Gadā LV atņem 2000 bērnu. Tos tirgo gan pedofilu netwōrkiem, gan rezerves daļām transplantoloģijā, gan no GMO, no neveselīga, perversa dzīvesveida vai no pārtikas piedevām par neauglīgiem kļuvušajām balto ģimenēm rietumos.

Kur te kāds ar vārda un darīšanas jaudu? Vairs nav neviena. Ja kāds uzdrošinās vismaz vārdos, pat kvalitatīvākie no spriedelētājiem iesmīkņā. Eh, posta kolēģi, visi mēs esam līdzsasmērējušies šajā savtības, nodevēju, nepiedzīvota apjoma perversiju sistēmā. Lai attīrītos no tās mēsliem, no ekrānos un jau bērnudārzos legalizētās nešķīstības, ir jāsāk ar grēknožēlu, un tādu… līdz asins asarām, kā pašam Kristum. Tā ir jāsāp par saviem grēkiem un nelaimi, kurā mūs ieveda Atmodas maldugunis un maldu lāpneši, ar tikpat kā visiem disidentiem priekšgalā, jo pat tie nesignalizēja, kādas šausmas piedzīvoto austrumu šausmu vietā gaidāmas no rietumiem.

To, ka gulēt parlamenta fin. komisijās vai uz lauriem var ilgi un saldi, pierāda arī Im.Kalniņa spējā atjēgšanās. Kur tu, Imka, biji, kad jau dziedājām “Zili manas zemes lini, vai tu arī? Ej nu zini..”? Tu biji TUR. Lembergs bija TUR. Visi bija TUR, jo visiem taču vēl bija labi. Vēl tautas ķermeni tikai izģērba, vēl no zemes ar saknēm to laukā nerāva, dzimumu un orientāciju tam nemainīja, uz Īriju bekot ar Ryanair lidenēm nelidināja…

Eh, viss vismaz 10 gadu par vēlu. Kapsētā var cerēt vairs tikai uz miroņu augšāmcelšanos. Taču tas nav pašu miroņu ziņā. Tāds spēks un spēja piemīt tikai Dievam Jēzū Kristū – augšāmcelt mirušos (te īpaša Augšāmcelšanas dziesma vēl atdzīvināmajiem: http://youtu.be/dNz6zLfQdOQ ).

Piedodiet par skarbo toni, valodu. Nevienu personīgi aizskart nebija mērķis, jo arī pats jūtos vainīgs, ka valsts izpostīta, tauta aizbēgusi, lauki iznīcināti, meži izkauti, zeme – svešo kolonizēta, dvēseles – dzimummaniaku sakropļotas. Bet es cīnos – kā esmu mācējis un kā vēl māku.

Lauku dziesminieks