Šodien, 17.maijā, Tbilisi sodomīti riskēja iziet savu perversiju parādes gājienā. Lai gan vara un policija ir tik pat nodevīga pret tautu, kā Latvijā, gruzīni vēl ir dzīvi un pret šo globālo postu cīnās dedzīgā, cilvēciskā, dabiskā agresivitātē, jo viņu ticība vēl ir karsta. Jo remdenos Dievs solījies izspļaut (“Tā kā tu esi remdens, ne auksts, ne karsts, Es tevi izspļaušu no Savas mutes.”  Atkl.gr.3:16 ) Gruzīni iet ticības spēkā – ar saviem garīdzniekiem priekšgalā, jo patriarhs tautu svētījis šai cīņai:

http://youtu.be/zZoNQngHEP4

http://youtu.be/H0mJNmCrS-s

http://youtu.be/t0sq5HJzP80

http://youtu.be/C-WyPghtbJI

http://youtu.be/RMohq7v82Ss

Ziņu aģentūras LETA teksts:

Gruzijā pareizticīgās baznīcas atbalstītāji izjauc homoseksuāļu mītiņu
Kristiešu aktīvisti pareizticīgo garīdznieku vadībā piektdien izjaukuši Gruzijas galvaspilsētā Tblisi paredzēto homoseksuāļu tiesību aizstāvju mītiņu.
Grupa pareizticīgo priesteru un tūkstošiem viņu atbalstītāju centās pārraut policijas kordonu un uzbrukt mītiņa dalībniekiem, kuri bailēs metās bēgt.
Policija bija spiesta evakuēt geju tiesību aktīvistus ar policijas autobusiem, kurus saniknotie protestētāji apmētāja akmeņiem, izsitot transportlīdzekļiem logus.
Mītiņa organizētāji informēja, ka policijai izdevies nogādāt gājiena dalībniekus drošībā un neviens no viņiem nav cietis. Tomēr vietējie mediji ziņoja, ka sadursmēs ievainoti vismaz 20 cilvēki, tostarp vismaz pieci policisti un viens žurnālists.
Policija mediju sniegto informāciju nav apstiprinājusi.
Pareizticīgajai baznīcai Gruzijā ir liela ietekme, homoseksuālisms plašā sabiedrības daļā tiek uzskatīts par nepieņemamu, un publiska atbalsta paušana gejiem un lesbietēm ir reta parādība.
Jau ziņots, ja ceturtdien Gruzijas pareizticīgās baznīcas patriarhs Ilija II aicināja varasiestādes aizliegt Tbilisi centrā paredzēto homoseksuāļu tiesību aizstāvju mītiņu, nodēvējot homoseksualitāti par “anomāliju un slimību”.
Lai izjauktu šo pasākumu, ultrakonservatīvajiem pareizticīgās baznīcas sekotājiem izdevās sapulcēt aptuveni 5000 cilvēku lielu pūli. Simtiem cilvēku neizklīda arī pēc mītiņa izjaukšanas un sapulcējās pie bijušās Gruzijas parlamenta ēkas, skandējot homofobiskus saukļus. Viņus uzraudzīja policija.
Homoseksuāļu tiesību aizstāvju mītiņš tika organizēts, lai atzīmētu Starptautisko dienu pret homofobiju un transfobiju.
Arī pirms gada līdzīgu homoseksuāļu mītiņu, kas bija pirmā šāda veida demonstrācija Gruzijā, vardarbīgi izjauca pareizticīgo priesteri un to atbalstītāji, kas skandēja dažādus aizvainojošus saukļus, uzbruka gājiena dalībniekiem, saplēsa plakātus.