barintiesu_terorisms

Bāriņtiesu instaneces ne pēc kādiem kritērijiem nav dēvējamas par nopietnu tiesu. To apliecinās katrs normāls jurists, tiesnesis, tieslietu speciālists. Viltīgi šai instancei piešķirts neatbilstošu rangu piešķirošais bāriņTiesas nosaukums. Tā nav tiesa, bet valsts līmenī legalizēt teroristiska organizācija.

Šodien saņēmu šādu vēstuli no Ojāra un Ineses, kas vēstīja par sev zināmas mātes traģēdiju:

“Talsos 2012. gada novembrī Andai Millerei atņēma trīs bērnus. Bērniņiem 1,5 gads, trīs un cetrus gadus veci. Pati māmiņa jauna, par bērniņiem rūpējās, nedzer, nesmēķē, apmeklē kristiešu draudzi, bet ir no trūcīgiem slāņiem. Nesen policija viņai paziņoja, ka krimināllietu pret viņu neierosina, ar ko visu laiku draudēja, bet bērnus atpakaļ neatdod. Bērni atrodas Strazdes bērnu namā, viņa tos regulāri apmeklē. Trakākais ir tas, ka viņai atļauj ar bērniem tikties, bet viņa tos nedrīkst uzrunāt mīļvārdiņos. Arī bērni nedrīkst lietot tādus vārdus, kā māmiņa, brālītis, māsiņa. Šķiet, ka šo bērnu liktenis jau ir izlemts. Vajadzētu šo lietu celt gaismā. Talsu pusē šis nav vienīgais līdzīgais gadījums, bet par pārējām lietām savākšu precīzāku informāciju, lai nebūtu tenku līmenī. Varbūt “Apriņķa” žurnālisti var kaut-ko noskaidrot. Iespējams, ka šai ģimenei vēl var palīdzēt apvienoties atpakaļ, varbūt vēl var atkarot. Talsu bāriņtiesā ir kāda īpaši nekaunīga darboņa-Ritma Supe. Par šo lietu tas pagaidām ir viss. Es pacentīšos dabūt Andas Milleres tālruņa numuru, bet varbūt, ka Tev pietiek ar šīm ziņām.”