LV-okupacijas-73-gadiAldis Auziņš pie mana raksta «Latvietes draudu vēstule par ‘Svilpaunieku’» šodien vienā no komentāriem rakstīja: “Man tomēr liekas, ka pie visa vainīgi komunisti ar savu herēzi. Un tagad jau tas ir izplatījies pa visu pasauli. Eiropa tuvāk. Krievija ir imūna. Un stipra. Mēs mirstam, jo nepārslimojām laikam.”


Sāku aust savus tekstus komentāru zonā un sanāca tik gari, ka nolēmu veidot jaunu ierakstu, ilustrācijai izmantojot Kurginjana novēlēto Latvijai un tās tautai. Sarkano utu meklētājus aicinu iedziļināties ne šī vēstījuma boševistiski šovinistiskajā daļā, bet BŪTĪBĀ. Eiropa mainās un izmanīsies bez mums. Atcerēsimies, kā no Vācijas un Francijas izveidotās “Ogļu un tērauda savienības” izveidojās Eiropas savienība. Tas bija ne tikai ekonomisks, bet arī politisks viedojums. Ar Nord Stream un akciju apmaiņu starp Vācijas un Krievijas energokompānijām jaunā energoalianse sākusi būvēt jauno Eiropas maģistrāli, kuras saimnieki būs, minētās valstis. Kamēr mēs kašķējamies un ar nāvējoši ilgi ieslēgto PSRS okupācijas atmiņu režīmu (it kā 4.maija režīms nebūtu bijis vecās okupācijas jauns, nesalīdzināmi postošāks ‘apdeits’) turpinām paātrināt vien savu galīgo iznīkšanu, brrriessmīīggā Krievija ar staļinisma pieredzi kopā ar brrīīniššķķķīīīīggo Vāciju ar fašisma pieredzi rada jauno Eiropu.
Kādai jaunās Eiropas miskastei mūs gatavo visi esošie politiķi un tie, kas gatavi tiem piesmērētie arī visās nākamajās vēlēšanās? Ne pārāk daudz konkrēta pasakošajā Kurginjana video ir pietiekami daudz konkrētu mājienu, ka Latvijai ir pēdējais laiks atjēgties no lēnās un jau hroniskās pašiznīcināšanās transa dziesmu un deju svētkiem uz iznīkstošās provinces brūkošo viensētu un bēgošās tautas fona.Te atbilžu bloki Aldim Auziņam, izteikti mudinājuma un saticības temperatūrā. Aicinu uz saticību pilnīgi visius, kas vēl spējīgi jēgt ar galvu, liekot lietā arī savu fizisko jaudu, lai celtos, iespējams, pašai pēdējai kaujai par mēģinājumu atgūt zaudēto Latvijas valsti un pat PSRS laikos saglabāto, pirmās brīvvalsts laikā iegūto, augsto autoritāti.
—-
Komunistu herēze ir pīšļi. Tās rezultātā mēs visi bijām draudzīgi, sirsnīgi, vienkārši, vientiesīgi, spējīgi cauri dekādēm lolot ideālus un tos apliecināt Baltijas ceļā, Barikāžu dienās. Pēc 22 g. “neatkarības” no kauna un saprāta esam pavisam citi ļaudis – vairumā bez ideāliem, ar nesaskaņojami atšķirīgām ticībām, ārzemju interešu aģentu (lasi – deputātu) sakūdīti, sarīdīti darīt visu, lai paši sevi iznīcinātu. TVF aicinājums jau nav nekas nebijis – vien atgādinājums, ka laiks atkal pacīnīties par savu valsti vienotā Frontē. Kāda reakcija bija 1990-tajā un kāda tagad? Bet šodienas posts taču ir 100-kārt lielāks par LPSR izskaņas laika nosacīto postu. Mēs bijām attīstītākie Savienībā. Nu – Eiropas laupītāju bedre, šausmu ieleja, no kuras visi bēg. 
 
Kura herēze ļaunāka? Tā, kas mūs nesalauza, pat nesamaitāja, vai tā, kas mūs salauž un samaitā?
 
Un 20 gadus ilgusī nac. politiķu tamborēšana dzīvoties naida, atriebības, nīšanas frekvencē pret vistuvāko un vislielāko kaimiņvalsti, no kuras nu nekādi LV nav pārvietojama drošākā vietā (piem., uz bijušās Sodomas un Gomoras siltajām zemēm). Vai kāds ir aprēķinājis, cik Latvijai un latviešiem maksājis TB/LNNK un visu citu “nacionālistisko” organizācija “cīņa par nacionālajām vērtībām”? Īsi sakot, tas maksājis nācijas dzīvību un valsts sagrāvi. 
 
Lai dzīvo naidā, nepiedošanā tie, kuriem nav nedz sirds, nedz smadzeņu. Politika ir māksla vadīt valsti. Tātad, politiķiem nav jāspekulē ar pagātni, padarot nākotni ievērojami briesmīgāku. Kāda izskatītos mūs valsts, ja pie varas būtu cilvēki, kas visu darītu savas valsts un tautas interesēs, veidojot tādu ār- un iekšpolitiku, kas dotu labumu mums un būtu izdevīga, kā rietumiem, tā austrumiem.
 
Tādas Apeļveidīgās ir tā paša emigrācijas rauga aģenti, kas ieradās Latvijā un kopā ar jau pārkodētajiem partijas, komjauniešu un VDK darbiniekiem padarīja Tēvzemi par trofeju savākšanas un uz ārzemēm aizpakošanas poligonu, vietā atstājot iznīcību, izpostītu tautsaimniecību, samaitātu morāli, degradētu izglītību, kultūru, sagrautu infrastruktūru. 
 
Video liecībā par AP vēsturisko iznākšanu no Saeimas nama redzam arī K.Streips. Jau tajā laikā!!! Un viņš ir tikai speciāli uzkrītošākā uzdevuma veicējs, kam bija jāielauž tautas morālais mugurkauls ar savu geja atklātību. Cik gadus viņš sačaukstējās ar čaukstenēm un čauksteņiem no pāķiem, imitēdams rūpes par tautas balsi režīma medijā LR. Ērkšķu kroni visam uzlika VVF ar saviem Buša un Obamas cienīgajiem diviem termiņiem. Tieši VVF veica pēdējos priekšdarbus krīzes režīma ieslēgšanai, sodomītu pozīciju nostiprināšanai. Viņa arī kaut kādā debilā rakursā pagrieza LV attiecības ar kremliniem. Ko viņa savā cepurē-mušu aerodromā sadarīja Maskavā, vēl šodien īsti nav skaidrs. Skaidrs ir tas, ka zem viņas platmales lietus laikā brīvi varētu patverties kā Putins, tā Medvedevs. Bet… kam tantukam vairs tādas rūpes – vecumdienas nodrošinātas, tauta ‘uzmesta’.
 
Līdzīgi komjauniešu/emigrantu režīms sekmīgi savāca, samaitāja un pārkodēja izcilu traumatologu, kas nu ir pat slims no Zoodārzā iegūtās infekcijas, ka pat nejūt, kā viņu publiski nerro, padarot par alkatīgu ākstu tautas acīs. Ja viņš būtu savas tautas prezidents, būtu pateicis “man to sūda Pulkinenas mitekli ‘nafig’ vajag… Par savu ‘ex-perža’ pensiju īrēšu vienkāršu dzīvoklīti un par obligātā šofera un auto naudu uz nomaksu paņemšu normālu KIA…” ‘Zobu dodu’, viņš tai pat mirklī kļūtu vesels, jo visa tauta par viņu domātu tikai labu. No šīm domām vien Valdis atkal būtu Valdis, nevis piekabe “Lilita”.


Kaspars Dimiters
dziesminieks