tautu_gatavo_veleshanam

Pēc plašām e pastu listēm izsūtītās liecībās par postu, kas valda Latgalē, par dzejplakātu ‘Sauca kaujā, svilpauniek’, saņēmu šādu draudu vēstuli no tautu postošā režīma atbalstītājiem Austrālijā.

Anita-Astrida Apelis:
‘Esmu jums lūgusi nesūtīt man jūsu murgu vēstis. Noņemiet manu epastu no jusu saraksta listes.Esmu sūdzējusies KNAB par jūsu atļautību.’

Mana atbilde šai dāmai:
‘Arestēt vajadzētu visus atlikšos latviešus. Īpaši nabagus, kurus režīma vadībā aplaupījuši bagātie. Arī pad. laikos nomenklatūrai pietuvinātie sūdzējās VDK par disidentu darbību. Gunārs Astra tiesā teica, ka viņš cer, ka “šis laiks paies kā ļauns murgs”. Es arī ceru, ka šis laiks, kurā režīma apkalpotāji par tautu aizstāvošajiem disidentiem sūdzas drošības iestādēm, paies kā ļauns murgs. Tautas pacietības mēram ir robeža. Tā pienākusi. Laiks labi padomāt: vai ar režīma struktūrām kopā iznīcināt pēdējās tautas paliekas, vai tomēr būt kopā ar tautu. Lai šo ierēdņu bērniem un mazbērniem nebūtu jāsaka, ka viņu mammas, tēti darbojās savas valsts un savas tautas iznīcināšanas labā. Man ir simtiem stihiski savākušās maillistes. Nezinu, kurā no tām ir tavs e pasts. Ieliec manu adresi spamu filtrā, tas vienkāršāk. Apbrīnojot aklumu, cinismu, vienaldzību, ar kādu spēj noraudzīties kaut šajā vēstījumā, tomēr novēlu atdzīvināt sirdsapziņu un sākt savu tautu mīlēt, just un ciest tai līdzi.’

Kaspars Dimiters
dziesminieks
TVF dibninātājs
1.4.2013