Lūk, arī Latvijas turpinājums Norvēģijas, Somijas u.c. rietumvalstu pedofilizācijas tēmai. Paldies Jānim Diekontam, kas uz šo raidījumu norādīja.

Par 19.marta raidījumu “Bez Tabu” (2013)

Pavērojiet, cik vienkārši un ar kādiem argumentiem valstī, kurā posts ir tūkstošiem cilvēku ikdiena, nabadzīgiem jauniem vecākiem slīpēti, glumi ierēdņi varmācīgi atņem bērnu. Pavērojiet, kāds ir bāriņtiesas vīrs. Vai vīrišķīgs? Arī to šfeni brillēs pavērojiet. Vai sievišķīga? Secinājumus izdariet paši.

Taču nepatīkamākais ir tas, ka Bez Tabu vadītājam arī bija jānomaksā mesli saviem šefiem, it kā pavēstot par netaisnbu, taču tai pat laikā pasvītrojot, ka bērnu taču atņēmusi piecu “speciālistu” komisija. Zinām šos “speciālistus” jau pēc Žannas Pilsētnieces un simtiem citu gadījumu pieredzes. Pedofilu tirgus un bāriņtiesu bizness rullē ne tikai Norvēģijā. Tas uzņem gaitu arī pie mums Latvijā. Bet tauta necīnās par saviem un savu tautas brāļu bērniem.

No portāla Apriņķis

Ikšķiliete Agnija ir jaunā māmiņa, kurai prieku par mazuļa nākšanu pasaulē aizēnojis fakts, ka dažus mēnešus pēc priecīgā notikuma gan viņai, gan bērna tēvam atņemtas aprūpes tiesības.

Jaunā māmiņa Agnija raidījumam “Bez Tabu” izrāda dēliņa mantas, drēbes un gultiņu, kura jau kādu laiku ir tukša.

Pirms trim nedēļām četrus mēnešus vecais Miks Rihards tika izņemts no ģimenes. “Paspēlējāmies, paēdām vakariņas un kāds klauvēja pie durvīm. Bāriņtiesa,” atminas mamma. Viņa sākotnēji nodomājusi, ka iestādes darbinieki atnākuši ģimeni apciemot, taču patiesība izrādījusies daudz skaudrāka – bērns no ģimenes vienkārši izņemts.
Četrus mēnešus vecais mazulis tika nogādāts bērnu aprūpes centrā un viņam pašlaik tiek meklēti audžuvecāki.

Ikšķiles novada Bāriņtiesas vadītājs Valdis Bonka raidījumam uzsver, ka vienmēr, kad ir aizdomas par vardarbību, bērns no ģimenes tiekot šķirts. Taču tajā pašā laikā uzsver, ka atklāta vardarbība šajā gadījumā nemaz neesot bijusi. Drīzāk nevērība, kas izpaudusies tā, ka mamma savu dēlu nav ņēmusi rokās. “Kaut vai tas, ka bērns visu laiku guļ gultiņā. Viņš tomēr ir jāņem rokās,” norāda Ikšķiles bāriņtiesas vadītājs, piebilstot, ka vecākiem ar bērnu neesot emocionāls kontakts, jo mazulis nesmaidot. Mamma gan oponē un rāda bildes, kurās redzams smaidīgs mazulis.