Vai padodies?

Pēc intervijas Krievijas portālam saņēmu vēstuli
(vēstulē lielos burtus izvēlējies tās autors)

NU NĒ VECAIS, JA TU ŠITĀ BRĀĻOJIES AR KRIEVIEM, TAD DZĒS MANI ĀRĀ NO TĀ SARAKSTA.”
JĀNIS SPRUNTULIS 1985
————

Mana atbilde Jānim

Vai joprojām ceri, ka ar 22 gadu aplamo Latvijas iedzīvotāju sarīdīšanas stratēģiju iespējams uzvarēt? Šī antistratēģija mūsu zemi postījusi un posta joprojām. Kā var uzvarēt visiem mums kopējo ārējo ienaidnieku – globālo ekonomisko un finansu sistēmu, ja kaujas laikā neizmantojam visus kaujasspējīgos, kas var būt mūsu sabiedrotie? Un kā tu domā atjaunot savas/manas tautas zaudēto autoritāti nelatviešu acīs, ko sagrāvušas par “nacionālām” sevi dēvējušās koalīcijas? Vai domāji, ka dibinot fronti, aicināšu latviešus cīnīties ar rietumu amorālajiem finansnu okupantiem, liberastiem, mūsu bērnu dvēseļu kropļotājiem, turpinot arī turpmāk banāli plēsties ar nelatviešiem un nepilsoņiem?

Ar pārmetumu par “brāļošanos” tu taču apliecini, ka esi gatavs savai tautai novēlēt pašnāvību un savai valstij – tās pēdējo atlieku iznīcināšanu. Vai esi padomājis par spēku samēriem un kā izmantot ne visos laikos mums patīkamā kaimiņa potenciālu? Latviju nopostījušā režīmā aizmugures potenciāls ir pietiekami jaudīgs, lai arī mūsu tautu pārvērstu pretoties nespējīgos bezdzimuma eiroklonos.

Tikai ar cieņpilnu attieksmi pret nelatviešiem un nepilsoņiem latvieši vēl var cerētu apturēt globālo finasnu okupantu īstenoto okupāciju. Tāpāt taču TVF nesekos visi nelatviešu vai visi nepilsoņi (lai gan tas mūsu cīņai būtu tikai izdevīgi). Sekos latvieši, kas jūt, ka viņu valsts un tautas dzīvība tiek izdzēsta. Šīs kustības (TVF) ideja pieder man, latvietim. Taču neviens kaimiņš mums vairs nevarēs pārmest, ka kaut ko darām ne tā, ja būsim rīkojušies gudri un ar cieņu pret visiem, kas gatavi cīnīties ar mums kopā. Un ja ar tādu taktiku cīnīsimies un visi kopā uzvarēsim, neviens šo uzvaru mums tik viegli nelaupīs.

Ja par ienaidniekiem uzskatīsim visus un par sabiedrotajiem tikai paši sava bailes, kompleksus un naidu, jau šāds dvēseles stāvoklis vien ir sakāve bez cīņas.

Vēl ņem vērā arī garīgo pusi. Kopš 2005.gada visas valdošo koalīciju “latviskās” valdības Latvijā centušās ieviest mums netradicionālu, pretdabisku, necilvēcīgu morāli. Nu jau pat atklāti bērnudārzos ir mērķis mācīt, ka atšķirības starp puisīti un meitenīti nav būtiskas. Rietumus šī sērga jau saēdusi un tur homoseksuālus pārus reģistrē, ļauj tiem bērnus adoptēt vai pirkt no surogātmātēm (ieklausies terminā! – tas ir daudz nešķīstāks par terminu “prostitūta”, jo, lai arī sieviete dzemdē pārdošanai bērnu, māte taču vienalga ir un būs viņa). Tikai mūsu austrumu kaimiņš, Krievija, homoseksuālisma propagandu un bērnu prostitūciju likumu līmenī ir aizliedzis tik ļoti konkrēti. Ceru, ka neesi tāds “patriots”, kas domā “pat ja visi latvieši būs homoseksuāli un visi nelatvieši heteroseksuāli, es būšu par latvisku Latviju…”

Un vēl – ģeogrāfiski stratēģiskā pozīcija. Latvija šodien būtu bagāta valsts, ja kopš 1991.gada ar austrumiem būt ekonomiski sadarbojusies ne jau kodu sistēmā “krievi nāk”. Tikai savai valstij ļaunu vēlošas valdības varēja degradēt tirgu ar tik milzīgu zemi. Kas šādu politiku atbalstījis un atbalsta, Latviju ir tikai postījis un nolemj to postam arī nākotnē.

Aicinot pulcēties TVF ierindā, rēķinos tikai ar Tēvzemi gudri mīlošiem cilvēkiem, kas kaut mazliet nojauš, kāda būs cīņa un kāda ir vajadzīgā stratēģija.

Ja tev tuvāks lāpu, saukļu, karodziņu “nacionālisms”, palīdzību meklē pie režīma nacionālistu nišas aizpildītājiem. Savam tēlam reiz izdevīgi saaģitētos 800 000 latviešus referendumam, nu viņi ciniski ‘uzmetuši’, nododot latu un aukstasinīgi gatavojties to 2014.gadā apglabāt. Protams, brāļu kapos, kur līdzās Mildai, ja tā turpināsim, pavisam drīz apglabāsim arī tās Māti – Latviju.

Protams, ja vēlies, izsvītrošu tevi. Frontei noderīgi tikai tie karavīri, kas apzinās to, kas jādara un tad dara to bez bailēm un šaubīgas mētāšanās.

Ar savu izšķiršanos jau pirms cīņas pamest kaujas lauku, pavisam drīz tu nonāksi vairākās sirdsapziņai neērtās situācijās. Pēc inerces un banāli turpinot nīst nelatviešus un 300 000 nepilsoņus, pats savām acīm redzēsi, kā nacionālo valūtu iznīcinājušais režīms 2014.gadā Latvijā sāks iepludināt tūkstošiem imigrantus no zemēm, kuru dzīvesveida dzelžainās tradīcijas mūs, režīma novājinātos, noliks pie vietas īsā laikā. Turkāt, šos svaigos nepilsoņus Eiroūnija paģērēs naturalizēt diktāta veidā – tāpat, kā paģērēja iznīcināt latu.

Bet 2015.gadā ar lata izinīcināšanu mūsu tautai ielauzto mugurkaulu ar tādu attieksmi, kā tavējā, mēs pavisam nebūsim jaudīgi iztaisnot cīņai pret vispazemokjošāko notikumu mūsu tautas vēsturē – Eiropraidu Rīgā. To visu būsi pieļāvis arī tu.

Uz uzvaru var cerēt tikai tas, kas iet kaujā, nevis tāpēc, ka nīst ienaidniekus, bet tāpēc, ka ļoti mīl savējos.

Kaspars Dimiters,
dziesminieks
Tautas Varas Frontes dibinātājs

26.02.2013

http://tautasvarasfronte.lv

tautasvarasfronte@gmail.com