1922

Mediju ziņa

Dziesminieks Kaspars Dimiters cer pulcēt vismaz 100 000 cilvēku, lai izveidotu «Tautas varas fronti» (TVF), kas «atgūtu tautas varu Latvijā».

Dimiters iecerējis veidot TVF, lai pierādītu, ka «vara nepieder nedz izredzētu uzņēmēju, nedz politiķu, nedz kādai nacionālistu vai internacionālistu kastai, bet visai Latvijas tautai».

Pēc dziesminieka domām, līdz ar 1990.gada 4.maija deklarāciju par neatkarības atjaunošanu tautas cerētā Latvijas valsts atjaunota netika. «Tika radīts ekonomiski, politiski un ideoloģiski manipulatīvs režīms, kura uzdevums bija kalpot aukstajā karā uzvarējušajām rietumvalstīm. Ko dara uzvarētāji? Tie okupē teritorijas, savāc trofejas, aizved gūstekņus. Tāds plāns tika īstenots visā postpadomju telpā, arī Latvijā,» uzsaukumā sabiedrībai vēsta Dimiters.

Situāciju Latvijā varot mainīt tikai TVF izveide, kurā «kopā jānāk tūkstošu desmitiem, simtiem, miljonam. Vienai kustībai jāvieno visas kustības, visas biedrības, visi novadi, visas pilsētas, visas tautības, visi cilvēki, kuru griba atjaunot Latvijas valsti nav salauzta. (…) Visiem kopā no savu kustību, biedrību, pagastu, pilsētu vidus jāizvēlas jauni, vecā režīma politikā nesasmērējušies ļaudis, kurus virzīt uz Latvijas vēsturē visizšķirošākajām vēlēšanām».

Vaicāts, vai ar savu vēstījumu viņš piesaka jaunu politisko partiju, Dimiters izteicās, ka par to vēl esot «pāragri spriedelēt». «Taču ja tas notiks, par partijas dibināšanu un tās dalību kādās vēlēšanās lemšu nevis es vai izredzēto «jumts», bet visi dibināšanas sapulces dalībnieki. Tā būs tā radikālākā atšķirība no visām līdzšinējām partijām un kustībām, kurās visu vārdā parasti lemj neliela partijas elites grupa,» sacīja dziesminieks.

Savukārt taujāts, vai viņam jau ir izdevies sapulcēt vismaz minimālo partijas dibinātāju skaitu, Dimiters aģentūrai LETA atbildēja: «Ne 200, ne 300 cilvēki partiju nedibinās. TVF tāpēc arī ir fronte, lai tā mobilizētu visus nevardarbīgas kaujas spējīgos. Ja TVF dibināšana nepulcinās vismaz 100 000 Latvijas iedzīvotāju, dibināšanas sapulce vienkārši nenotiks.» Potenciālais politiķis gan atzina: «Pagaidām esmu viens.»

Mans komentārs

1.
Paldies par komentāriem. Komentāri galvenokārt ir aģentu, slimnieku un gļēvuļu zona, kurā 22 gadus valda režīma intereses. Tās arī šodien ir pret valsts un tautas interesēm. Lielākā daļa tie nāk no LV kapraču rokas, kam vienīgais spēks acu un pirkstu galos. Laiks Latviju latviešu valodā sākt glābt, nevis turpināt apbedīt vēl tās dzīvos disidentus. Lielākā daļa no tiem, kas 22 gadus signalizējuši par katastrofu, verdzību, kādā nonāks mūsu valsts, režīma izņirgti par idiotiem vai garīgi slimajiem.

Pat tūkstošiem latviešu Imantdienās ik gadu pagodinātais Imants Kalniņš par to, ka atjēdzies un ar to atklāti padalījies, nu tiek nokrāmēts mēsliem sulīgi biezā slānī. Tautai vajadzētu gavilēt, ka tāds tās ģēnijs nācis pie ideoloģiskas samaņas.

Ekonomiskais un ideoloģiskais terors pret mūsu valsti 22 gadus tiek īstenots ar mērķi šo zonu pārvērst Eironomales darbazonā, kurā jau vistuvākajā laikā tiks ievesti desmitiem tūkstošu viesstrādnieku no valstīm, kuru dzdīvesveids mūsu ierasto izmainīs neatgriezeniski un līdz nepazīšanai. Mēs vairs nepazīsim nedz savus draugus, nedz savus ienaidniekus, kurus 22 gadus LV politiķi mums dāsni ģenerējuši un klonējuši.
2013.gads ir pēdējais LV vēsturē, kura laikā, lai glābtu savu valsti un tās iedzīvotāju atlikumu, jānotiek totālai visas tautas mobilizācijai, lai tauta atgūtu savu varu. Lai to izdarītu, pilnībā jānomaina viss režīma priekšstāvju un ierēdņu sastāvs.

2.
Tautas Varas Fronte neesmu es. Šī fronte jau esam mēs visi. Tikai 22 gadus Tēvzemē noticis visu karš pret visiem. Mēs visi esam viena tautas miesa – pilnīgi visi, kas šajā zemē vēl dzīvojam, un jebkura turpmāka šķelšanās ir valsts un tautas pašnāvības turpināšana.

Pēc Tautas Varas Frontes vēstījuma jums nevienam vairs nav neviena argumenta, kas attaisnotu kaut vienu, pat visnacionālāko ideju, kas ir pret visas Latvijas tautas apvienošanu.

Visi, kas mūsu sabiedīrbu turpinās šķelt, būs Latvijas ienaidnieki. Arī tie, kas domās, ka kādai sabiedrības daļai dara kaut ko ļoti labu.

Visi, kas piedalīsies totālā tautas nevardarbīgo spēku apvienošanā, būs šajā cīņā sabiedrotie.

Kaujas laukā cīņas likumi prasa apvienot visus cīņas spējīgos. Uz cīņas laiku malā jānoliek visi iekšējie sabiedrības konflikti, jo visu nacionālo valstu ienaidnieks ir ārējs, globāls.

Krīzes haoss visā pasaulē tiek ģenerēts apzināti. Ja šī haosa laikā neizcīnīsim šai mazajai valstij SAVU KĀRTĪBU, impēriju ģeopolitiskās rokādes no vienas verdzības iecels mūsu valsti nākamajā.
Atmodas laika Tautas Frontes atmodināto tautu “ģenerāļi” izmanotja, lai tautas varu piesavinātos, jo mērķis bija valsts un tautas aplaupīšana vietējo un ārvalstu “savējo” interesē. Tautas Varas Frontei jākļūst par visas tautas spēku, kas saceļas pret režīma nespēku, kas no atbildības mēģina bēgt, upurējot Latvijas nacionālās valsts identitātes vienu no vissvarīgākajiem pamatiem – latu. Lats nav tikai nacionālā naudās zīme. LATS IR LATVIJAS UN LATVIEŠU PIRMĀ UN GALVENĀ ZILBE – LAT.