Inscenējums mērķis – atbruņot ASV pilsoņus, kas pēc ASV Konstiūcijas ir pretlikumīgi.

Uzmanības vērtas tieši 0:16:57-19.10, un 0:41:40-0:49 minūtes. Neticami, bet nekādas apšaudes Sandy Hook skolā nav bijis, viss speciālu režisoru, sliktu aktieru, par atmaskojošajām sekām nedomājošu menedžeru nokārtots pasākums. Pazīstot caurmēra amerikāņu liekulīgo ņemšanos dažados šovos un zinot šovu ietekmi uz ASV caurmēra sabiedrības hambrugerizāciju, īpaši stulbi izskatās “upuru” vecāku liecības.

Pasvītroršanas vērta arī kādā liecībā rādītā bērna uzzīmētā pūce, kas precīzi sakrīt ar notikuma vietas pūces veidīgajām kartes aprisēm – kā izkrāsota šīs pašas kartes “mākslinieciska” versija. Vai zīme savējiem?

Vērts paanalizēt un padomāt par to, cik smadzeņu vēl atlicis mūs sabiedrībai, kas tāpat pieslēgta pie TV u.c. režīma kūrētajiem medijiem, zaudējot spēju pašiem analizēt situācijas, notikumus, dzīvi, politiku utt.

Taču bēdīgākais tas, ka arī es iekritu uz šo “traģēdiju” un publicēju līdzjūtīgu tekstu bojāgājušajai skolotājai. Jēgā neietilpa variants, ka 9/11 šādā versijā varētu tik drīz atkārtoties.

Paldies Edgaram B., kas man šo informāciju atpastoja.