Norekinu_karte

Pēdējo iedvesmas pilienu šim tekstam guvu no zem mana teksta publicētās J.Cielēna vēstules, kas šodien ceļo tīmeklī.

Nedomāju, ka ir prātīgi izcelt tikai šo vienu, proti, zelta krājumu iznīcināšanas faktu. Tas taču ir tikai viens no ķēdes posmiem procesā, ko nu jau vispamatotāko apgalovjumu formā varam dēvēt par Latvijas tautas interešu nodevību.

Sen un acīmredzami taču ir tas, ka valdošā elite Latviju vada ne jau tautas vai tās valsts interešu norādītajā virzienā. Valdošais režīms nekad un nemaz nav ieklausījies no Briseles vai aizjūras institūciju norādijumiem atšķirīgajā tautas viedoklī. Lietā tiek likts pilnībā viss: manipulācija, falsifikācija, brutāla likumu un Satversmes neievērošana.

Par kādiem pierādījumiem gan vēl jēga spriedelēt, ja divas nedēļas pirms balsošanas par iestāšanos ES Einārs Repše jau publiski pavēstīja, kāds būs PAR balsotāju cipars – 70%. Kā labi atceramies, šis cipars “brīnumainā” kārtā sakrita ar CVK cipariem. Man pazīstamo ļaužu lokā nebija neviena, kas balosja PAR iestāšanos. Labi, iespējams, ka tāda ir mana loka ļaužu uzskatu specifika. Bet referendums taču bija tikai par iestāšanos ES, kamēr jau devīto gadu, atsaucoties uz šo referendumu, mums iestāsta, ka mums jadara “tas-šitas-viskautkas”, jo, redziet, tas viss jau ietilpa referenduma par iestāšanos ES nosacījumos.

Arī par eiro zonu uz mūsu ausīm karina batonus, jo lata likvidācija arī, lūk, esot bijusi paredzēta šajos nosacījumos, par kuriem jau sen un teju vai Dziesmu svētku korī esam nobalsojuši. Lai gan vesela čupa valstu, kuras tāpat pēc līdzīgiem referendumiem iestājās ES, nav pārcēlušās uz eiro, nedz arī grasās to darīt.

Taču patiesības sāls jau nav aprakta eiro vai zelta krājumos, bet gan faktā par Latvijas kā valsts neatkarības un patstāvības likvidāciju. Šajā ceļā mūs jau 23-šo gadu ved visas līdzšinējās valdošās koalīcijas. Precīzāk, nelietīgi šo vārdu valkājošā “nacionālā elite”, kas visdažādākajās modifikācijās piesavinājusies tautas varu valstī, pakalpīgi un nodevīgi ievērojot vienalga, ko, tikai ne Latvijas tautas intereses. Un kamēr pie varas Latvijā ir šī elite, nevis tauta, Latvijas bojāejas kursu mainīt nebūs iespējams.

Augstākāis nacionālo interešu nodevības pīķis bija sākotnēji lozungos radikāli latviskās kustības Visu Latvijai saplūšana ar vecajiem, Latviju jau dekādēm nodevušajiem un iztirgojušajiem varas biezokņa bukiem no TB/LNNK. Nacionālās apvienības atbalsts lata iznīcināšanai ir poltiskās nāves spriedums šai apvienībai un visiem pie varas esošajiem, kas atbalsta lata iznīcināšanu. Visas partejiskās formācijas, sākot no LC un beidzot ar NA, ir viena noziedzīga režīma dažādas maskas.

Neticiet nevienam, kas jūs atkal un no jauna aicinās sargāt nacionālas vai tradicionālas “vērtības”, ģimeni vai pat latu, nepasakot tieši un konkrēti, kā to panākt, ko tieši darīt. Visi, kas jūs musina uz pārmaiņu atbalstīšanu, nepasakot, ko darīt un kā darīt, ir provokatori. Visi, kas jūs musinās veikt politiskajam fitnesam pielīdzināmus uzlabojumus esošās sistēmas ietvarā, ir un būs vecās sistēmas vilki avju drēbēs.

Esošā sistēma nav uzlabojama. 23 gadu laikā tā nav pieņēmusi nevienu Latvijai un tās tautai izdevīgu lēmumu. Visi visu Saeimas sastāva kombināciju deputāti, kas divu dekāžu garumā noklusējuši genocīdam, democīdam un politicīdam pielīdzināmo noziegumu veikšanu pret Latvijas valsti un tautu, nav nedz cienīgi, nedz tiesīgi palikt savos amatos, nedz arī mūsu valstī. Lai visi tie, kurus šis Latvijas valsti un tautu nodevušais režīms izdzinis trimdā, brauc mājās, bet vainīgie (visi, kā viens) lai pakojas mūžīgai trimdai.

Dziesminieks Kaspars Dimiters
12.01.2013


Jāņa Cielēna sociālajā apritē izplatītais teksts:

«Lieta ir tāda, ka eiras ieviešana ir saistāma ar Latvijas zelta esamību Latvijas rīcībā. Repše Latvijas Banku uzcēla, ka tajā būs krātuve Latvijas zeltam, it kā pārvedīšot no Anglijas, pācāk no Vācijas. runa bija par 5,5 tonnām, tagad pa tv runāja, ka Vācijā atrodoties 7,5 tonsas zelta. Beidzamais pa tv skaidroja, ka zelts atrodās Anglijā. Pēc tam aizrunājās, vai vairs mums tas NAV vajadzīgs, ka varēšot atdot 200 miljonus parādU SVF. Jāatdod zelts pret mums iedotiem papīriem no SVF. Nezinu , kā to steidzami izdarīt, bet uzskatu, ka tiesā, prokuratūrā KNAB UN presē jāiesniedz apsūdzības pret Repši, Rimkēviču, Dombrovski, Vilku, Āboltiņu un prezidentu Bērziņu izmeklēšanai nekavējoties , steidzami VIENAS NEDĒĻAS LAIKĀ PAR LATVIJAS ZELTA ESAMĪBU, PAR NOLAIDĪBU , KA ZELTS VĒL NEATRODAS LATVIJĀ! Graudiņa kungs, tas jādara steidzīgi. Ir aizdomas, ka tas ir nelikumīgi izsaimniekots. Ja netiek zelts neitrāliem Latvijas pārstāvjiem un presei uzrādīts fiziski un vienlaicīgi ar attiecīgiem dokumentiem, ar foto presē, uzskatīt, ka zelts ir nelietīgi nozagts. Tad jāsūdz tiesā SVF, Latvijas valdība un židmasoni! Lai pasaule redz šo masonu sindikātu pasaules rīcību. Uzticu šo vēstuli Tev un atļauju rikoties ar to nesagrozot nevienu vārdu.»