modern-occupation


“Perestroika” bija pēdējā kauja, kuras laikā tika sagrauta ASV impērijas vienīgā opozīcija – PSRS. Šo uzvaru panāca ar krāsaino revolūciju projektiem tikpat kā visās bijušajās PSRS republikās un tās ietekmes zonu valstīs. Latvijā to dēvējā par Atmodu. Pat to, ka tauta tika izmantota šādā kariņa spēlē, tautu vainot nevar – vainīgi ir tie, kas piedalījās varas pārkonfigurēšanā. Visu pēcatmodas Saeimas deputātu saraksti ir šo vainīgo saraksti (ar ļoooti retiem izņēmumiem).

Tātad, PSRS bija uzvarēta. Uzvarētāji – ASV. Ko dara uzvarētājs uzvarēto zemē? Savāc trofejas, aizved gūstekņus, okupē teritoriju, laupa utml. Tā tika un joprojām tiek laupīta kā Krievija, tā visas bijušās PSRS republikas. Arī Latvija. Ja tā nebūtu, 20 g. laikā “draudzīgās” vecās Eiropas valstis taču būtu varējušas mums palīdzēt sasniegt Skandināvijas valstu labklājībai tuvu līmeni? Kāpēc tā nenotika? Tāpēc, ka vecās Eiropas valstis piedalījās postpadomju telpas izlaupīšanā. Arī ekonomiskā trimda ir okupēto teritoriju iedzīvotāju deportācija. Piem., ASV, Vācijā, Īrijā, Anglijā iedzīvotāju skaits ievērojami pieaudzis. Arī uz emigrējušo latviešu rēķina.

Neviens likums, neviens nopietns lēmums, neviena fin., ekon. vai ideoloģiski nopietna darbība Latvijā nenotiek bez ASV vēstniecības ziņas. LV morāles telpa, izglītība, kultūra tika degradēta tāpēc, ka tāda bija ASV valdības mērķprogramma visā postpadomju telpā. Arī centieni Latvijas sabiedrību sodomizēt gan tika iesākti, gan tiek turpināti ar ASV gādību. To pierāda arī jaunā ASV vēstnieka Latvijā paziņojums, ka Eiropraids, ko gatavjoas rīkot mūsu valstī, Rīgai būšot ienesīgs.

To no pirmās Atmodas dienas un tai sekojošajās nedienās pierādīja emigrācijas latviešu naskā atgriešanās, sadarbība ar bijušajiem LPSR kompartijas, komjanatnes un VDK darbiniekiem, kā arī joprojām aktīvā dalība tautai nolaupīto varas instrumentu lietošanā politekonomiskajās eksekūcijās pret LV pilsoņiem un neplisoņiem. Tas pierādāms, izsekojot kaut K.Streipa, un VVF ideoloģiskajām aktivitātēm vien. Kašpirovska frekvencē savu tautiešu smadzenes uzvārījusī psihokodētāja, rozeskrustiete VVF lētticīgos tautiešus nobūra līdz pielūgsmei, kas tika iemiesota atvadu rituālā ar ziedu upurēšanu Dainu kalnā. Kas viņas kulta ērai sekoja? Uz sodomītu praidu spārniem šurp atlidojis krahs  + divu pelēku un režīmam ērti manipulējamu prezidentu rūpes par valsts pēdējā neatkarīgā gaisa izlaišanu.

Ienesīgs vairs ne Rīgai, bet ASV ir Latvijas ģimenēm izņemto, bērnu namos vai patversmēs ASV cilvēku tirgum sagatavoto bērnu bizness. Aizokeāna pedofilijas un orgānu transplantācijas tirgū viena bērna vidēja pilnā cena (rēķinot arī sadalīšanu “rezerves daļās”, kāpēc tik “žēlsirdīgi” tiek adoptēti arī bērni ar samgu garīgo invaliditāti) ir līdz 50 000 USD (šo lietu fakti labi uzpeld sakarā ar tā dēvēto Magņitska lietu Krievijā). Par Latvijas bāriņtiesu agresīvajām “rūpēm” pēdējā laikā dzirdēt sanāk pietiekami. Arī Viņķeles/Ķīļa programmas ir liecība radikālismam, ar kādu nolemts iznīcināt mūsu tautas pēdējās tradicionālās morāles atliekas.

Tikai tāpēc, lai šos destruktīvos plānus realizētu, postpadomju zonas valstis nepieciešams apsargāt NATO spēkiem un ar aizvien centralizētākas Eiropas diktāta paņēmieniem. Tikai tāpēc arī ne uz kādām ekonomiskām pārmaiņām varam necerēt, jo, kamēr Latvijā pastāvēs esošā ekon. sistēma, pārmaiņu nebūs. Lai pilnībā anulētu cerību Latvijai kādreiz atgūt Ls patstāvīgu vērtību un valstij – ekonomisku suverenitāti, ASV ar ES starpniecību steidzamības kārta pieņēma lēmumu par eiro ieviešanu. Kā tika piedraudēts? “Vai nu eiro, vai rublis!” Kādā garā? PSRS un ASV aukstā kara laika garā. Vienā ziņā it kā nekas nav mainījies. Bet viena būtiska atšķirība tomēr ir. PSRS laikā Latviju bija pievākusi komunistu impērija, kas to savā veidā arī sargāja. Pēdējo 20 gadu laikā Latviju nesargā neviens – tikai posta un laupa.

Ko darīsim? Joprojām ticēsim meliem, ka Eiropa un NATO mūs sargā, ka vienīgie draudi nāk no Krievijas un ka vienīgie ienaidnieki mums ir nelatvieši? Ja ticēsim, tad arī zināsim, ka savu bijušo austrumatkarību esam nomainījuši pret jauno – rietumatkarību. Un pēdējā, kā daudzkārt jau esam aprēķinājuši, nesusi nesalīdzināmi lielāku postu, kā iepriekšējā. 20 gadus pret Latvijas valsti un tās tautu tiek veikts ASV imperiālisma politikas noteikts morāli ekonomiks genocīds.

Vienīgais “mierinājums”, ka tieši tāpat ASV debilizējusi, degradējusi arī pati savu valsti un tautu, par ko var izlasīt šajā godīgajā un drosmīgajā bijušo zaļo berešu komandiera liecībā/rekviēmā: “Requiem For a Degenerate Nation–the Final Moral Rotting and Demise of our Stupid Western Civilization

Šiet šī teksta krievu tulkojums: “Реквием по моей деградирующей нации

Domā, tautiet, kamēr tavas smadzenes kaut daļēji vēl pieder tev pašam, ne tikai televizoram.

Dziesminieks Kaspars Dimiters
27.12.2012