http://youtu.be/MYIQpFJeIBg

Vai spēsim nebūt globusa pāķi un to sadzirdēt? Vai spēsim izšķilties no šaurā nacionālisma gūstošās olas un pieaugt par visas cilvēces putniem? Visa planēta Zeme pieder mums, cilvēkiem. Tā nepieder tiem, kam vairāk naudas. Zemi nevar nopirkt, jo to ir radījis Dievs un Viņš ir šīs zemes saimnieks, kas rūpes par to uzticējis visiem cilvēkiem. Zemi, valstis nevar privatizēt daži cilvēki, jo tas viss pieder šo zemju un valstu cilvēkiem. Privatizācija ir legalizēta laupīšana. Kā svešu zemju organizēti spekulantu grupējumi var privatizēt mūsu zemi? Tā ir mūsu zeme. Un vēl vairāk mūs tāpēc, ka spekulanti mūs kārdināja ar labu dzīvi uz parāda, padarot mūs par Tēvzemes mīlestības nodevējiem.

Latvija joporjām pieder mums, Latvijas tautai. Mūsu ir mūsu pilsētu ielas, parki, kafejnīcas, teātri, muzeji. Arī trolejbusi un tramvaji ir mūsu. Mūsu ir viss, kas ir uz šīs planētas. Un to visu kopā jāpārvalda, jāaprūpē mums visiem. Mūsu lētticības, alkatības, nabadzības vai izmisuma dēļ mums to visu laiku pa laikam nolaupa. Taču laiki mainās un tautas laiku pa laikam to visu atkal atcīna sev. Arī šis ir tāds laiks – tas ir pienācis. Valstis un tautas mostas. Un jo agresīvāka paliek šajās valstīs un tautās valdošo režīmu reakcija, jo dziļāk tiek pamatota šo tautu cilvēku pārliecība, ka cilvēce ir cilvēki, cilvēce ir cilvēcība. Un ja cilvēce cilvēcības dēļ pārvar bailes un par cilvēcību ir gatava apvienoties cīņai, nav tāda spēka pasaulē, kas to spētu apturēt. Citēšu ne sevi: ar mīlestības varu ir jāpārvar varas mīlestība. Turpinājums katra viena cilvēka cilvēcību sargājošajā sirdsapziņā.