NEBRUKS komentārs zem TVNET raksta ‘Par «Divdesmitgades politiķi» atzīta eksprezidente Vīķe-Freiberga

Šī VVF nominācija ir pazemojošāka par 2005.gada praida tradīcijas ieviešanu un Rīgas tērpšanu šiem Ziemsvētkiem sieviešu apakšveļā. LV izpostījušais režīms VVF izvirzīja, nominēja un nu arī apbalvo. Tieši VVF ēra sagatavoja LV sodmizācijai un treknināja kaušanai. Latvieši, kas pie varas un tās pavēņa ierēdņi: kā pat tautai tik smagā laikā jūs spējat būt tik nelietīgi pret tik nežēlīgi jau pazemotajiem, pagodinot tos, kas pelnījuši vismaz kaunu?

Absurda laikmeta div- trij- un četroksīgā amorālē esmam iedzīti izdzīvot. Tik daudzveidīgā nežēlībā un necilvēcībā ar cilvēkiem nemanipulēja pat PSRS laikos. Toreiz viss bija tupi un primitīvi. Nu – it kā smalki. Sekas – genocīdam pielīdzināmas. Attopieties, režīmam kalpojošie ļaudis. Par visu būs jāatbild ne tikai Dieva, bet arī savu bērnu un mazbērnu priekšā.

N.B. Interesanti, ka viss, kas rakstīts zem TVNET brīdinošā saraksta “Domā, ko raksti”, attiecināmas tieši uz LV pa kanti aizlaidušajiem politiķiem. Tieši viņi un tieši VVF laikā sāka atbastīt Irākas, Afganistānas, Lībijas, Ēģiptes, nu arī Sīrijas (drīz Irānas) okupācijas. Lūk, par ko sola sodu TVNET brīdinājums: “74.pants – genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana…” Tātad, loģiski sanāk, ka tie, kas attaisnoja minēto genocīdu, noziegumus pret cilvēci, kara noziegumus, ir krimināli sodāmi. Kas vadīja un vada it kā mūsu valsti? Tas nekas, ka pagaidām viss starptautiski un gludi nokārtots.