Kristieši Kristus laikā tika pat paša Kristus vairākkārt brīdināti par dažādu pievilšanu nākotnē. Attīstoties tehnoloģijām, iespējamas kļūst visneiedomājamākā mēroga viltus parādības, brīnumi, pasaules gala imitācijas u.tml. Mainstream Media telpā tik maz, taču internetā tik daudz apspriestā HAARP tehnoloģija, mijiedarbībā ar satelītu tīklu, ķīmiskajām trasēm un, iespējams, vēl citām tehnoloģijām, jau šodien spējīga izmainīt mākoņu struktūru, koriģēt klimatu, ģenerēt tornado, viesuļvētras, zemestrīces…
Šajā video ASV garīdzniece vienkāršā populārzinātniskā un kristīgā veidā izskaidro, brīdina par gaidāmo viltus parādību iespējamību, pastāstot arī par Maiju kalendāra radīto ažiotāžu (jo, izrādās, ir vēl kāds Maiju kalendārs, kas nebeidzas š.g. 21.dec., bet pēc pāris gadu tūkstošiem) un Nibiru dēmonisko kultu.
Tiem, kam ar angleni ok, šī vienkāršā īnformācija palīdzēs nomierināties pašiem un nomierināt savus nervozos, neticīgos, pieviltos paziņas, draugus un ģimenes locekļus.
Lai Dievs apgaismo agresīvā, mantrausīgā, egositiskā džungļu materiālisma aptumšotos mūsu prātus.