Kas mēs esam par tautu, ka ļaujam plosīt jau saplosītos, ļajam nospārdīt jau nospārdītos, ļaujam pazemot jau pazemotos, ļaujam visu visnežēlīgāko izdarīt ar tiem, ar kuriem režīms jau visnežēlīgāk izrīkojies? Cik ilgi mēs, lāpu gājienos un nācijas svētkus svinošo pūļos līdzās ar Latviju iznīcinājušā režīma noziedziniekiem gavilējošie, vēl ļausim iznīcināt savas tautas un valsts atliekas? Vai tiešām vēl ir tādi nelieši tautā, kas dosies uz kārtējām vēlēšanām, lai balsotu par kādu no režīma perēklī uz tautas mirstīgajām atliekām parazitējošajiem?

P.S. Arī bērnu psihi homoseksualizējošā Viņķeles ministrijas atbalstītā dzimumlomu maiņas literatūra jau pieprasīta 15 bērnudārzos. Kas tās ir par cilvēkveidīgajām būtnēm, kas atbalsta visa pēdējā cilvēciskā, dabiskā iznīcināšanu un runā skaidrā latviešu valodā?