Nu, re. Bija vērts turēt acis vaļā un pievērstas ne tikai savam iPhone, datora vai TV ekrānam, auto vējstiklam vai trotuārim. Kamēr LV to skaits, kas katru, kas runā par ķīmiskajām trasēm, turpina uzskatīt par lohu, brrrriesmīgajā rrrrrrietumu pasaulē ļaudis veic milzu sabiedrības informēšanas darbu, lai solidarizētu vēl jēgu nezaudējušo sirds, prāta un gribas spēku nepadoties tam visam, ko ar mums dara. Šodien no rīta fiksēju trases virs sava meža mitekļa Skujenē un tieši šodien atklāju, ka Yotubē tikai pirms mēneša ielādēta jaunā dok. filma Why in the World are They Spraying? Filmas veidotāji aicina ikvienu planētas iedzīvotāju kļūt par šī darba izplatīšanas eņģeli, veidojot filmai subtirtus savā valodā. Mēneša laikā filmu noskatījušies jau 335,574 cilvēki.

Aizvien vairāk ļaužu visā pasaulē pamana, ka planētas klimats dramatiski mainās. Tie arī beidzot sāk pamanīt garām, ilgi nedziestošām trasēm, kuras aiz sevis atstāj lidmašīnas un kuras liek miljoniem atzīt, ka ķīmiskās trases un ar tām saistītās ģeoinženierijas programmas ir realitāte. Vai ir kāda saikne starp ķīmiskajām trasēm un mūsu skarbo klimatu? Versiju par šīm postošajām programmām ir daudz, taču uzskatāmu pierādījumu šobrīd ir pārpārēm, lai varētu apgalvot, ka ģeoinženierija tiek izmantota, lai kontrolētu klimatu. Šī dokumentālā filma palīdzēs jums saprast, kā vielu izsmidzināšana debesīs ir saistīta ar citām klimata kontrolēšanas tehnoloģijām. Kamēr ģeoinžnieri turpina apgalvot, ka viņu projekti tiek veikti tikai globālās sasilšanas mazināšanai, šobrīd ir pilnīgi skaidrs, ka šīs programmas tiek īstenotas, lai milzu monetārā un politiskā vara nonāktu nelielas cilvēku grupas rokās, dažām korporācijām pārņemot Zemes dabisko sistēmu kontroli. Tas, protams, tiek panākts uz planētas ikvienas dzīvās radības rēķina.

Filmas režisors un producents ir Maikls J. Merfijs (Michael J. Murphy), redaktors Barijs Kolskis (Barry Kolsky).

Filmas lapa http://www.witwats.com

Filmas treileris: