Reiz bija KRONA. Laikā no 1999. līdz 2000. kopā ar Artūru, Ati, Ievu, Maksimu saveidojām man neparastu mūziku. Es nedaudz piedalījos ar tekstu pieveidošanu jau radītām mūziku straumēm. Tiem laikiem sanāca ļoti sakarīgs, neparsta un labs rūciens. Aicinu ieklausīties. Artūrs Aleksejevs, KRONAS ģitārists, nu jau vairākus gadus prom Anglijā. Viņam tur pašam savu ierakstukompānija Loose BrickRecords (http://www.loosebrickrecords.co.uk) Albuums ir reģistrēts Anglijā PPL un PRS. Izlaists digitālajā formātā caur Cdbaby, iTunes u.c. Albums publiceets caur Artutra ierakstu kompāniju Loose Brick Records.

Albums pieejams Soundcloud par briivu http://soundcloud.com/loose-brick-records/sets/krona http://soundcloud.com/loose-brick-records/sets/krona

Albuma post production un mastering paša Artūtra darināts. Vairumu dziesmu ierakstījām pie Ginta Solas Siguldā vienas dienas laikā.
Te dziesmas, kurās piedalījos kā tekstinieks (var noklausīties un novilkt):

http://blogs.krustaskola.lv/krona/vietam_list.mp3
http://blogs.krustaskola.lv/krona/es_mirstu_tev_lidz.mp3
http://blogs.krustaskola.lv/krona/brivs_no_naida.mp3
http://blogs.krustaskola.lv/krona/baigs_kiploks.mp3
http://blogs.krustaskola.lv/krona/baigs_kiploks_live.mp3

Paldies visiem kroniešiem. Tas man bija mīļš, skaists laiks. Kronieši man palīdzēja iemiesot arī bardroka sastāva sapni, iemiesojot albumu “Dzīvie uz salas” dzīvajā. Noslpēlējām dažus koncertus. Galveno – Rīgas Jaunajā Teātrī.