Režīmam izdevīgi, ka mēs katrs savas mazās lietas izkarojam, nevēršoties visi kopā pret sistēmu, kas turpina postīt mūsu zemi. Sistēma, kas kalpo bankām, nevar izglābt valsti, pat ar vislabākajiem cilvēkiem tajā. Piemērs, kā šādā sistēmā notiek valsts glābšana, ir Grieķija. Aizdeva 100 miljardus, lai iedotu tos bankām:
http://lenta.ru/news/2012/05/22/secret/

Tādas “slepenas” akcijas par tādām summām neliecina, ka kādiem no transnacionālajiem karteļiem interesē kādas vienas valsts glābšana. Tas nebeigsies, kamēr tauta nepamodīsies. Pirmās letāli dziļā miega zāles bija Atmoda un farss ar Barikādēm, kurā izmantoja mūsu tīros ideālus un ticību. Šodien ir pilnīgi skaidrs, ka Gorbačova Perestroika un viss sekojošais bija teātris, kuru ar izspēlēja, kā “masovku” lietojot mūs – kordebaletu, kas joprojām danco pēc režīma fagota. Kāpēc bija vajadzīga Perestroika? Tāpēc, lai rietumi varētu vēl izvilkt 20 gadus līdz šai krīzei, laupot postpadomju telpu (Latviju, Krieviju u.c. valstis), no salaupītā maksājot algas arī bēgļiem šajās laupītāju zemēs – Īrijā, Anglijā, Zviedrijā, ASV, visur.

Viss, kas bijis, bijusi nekrietna mūsu tautas patriekšanas un valsts satriekšanas operācija. Ja gribam Atmodu, ir jāmostas. Ja gribam tālāk gulēt un nomirt miegā, dalos ar sajūtām: Sāp nepanesami… Bet pavasaris, lauki un lūgšanas dziedē.