Pārdomas pēc TVNET raksta “Abortu aizliegums ir sievietes tiesību pārkāpums”

Radikāls konsumerisms, nesalīdzināmi nežēlīgāks par salīdzinoši sekmīgāk pārdzīvoto padomju materiālismu. Visi “inteliģentie eksperti”, kas ir PAR abortiem, ir PAR cilvēku slepkavošanu. Dot sievietei tiesības slepkavot aizsargāties nespējīgu cilvēciņu, no jauna pasvītro to, kas šis ir par režīmu, kas valda jau 20 gadus, izdzēšot no Latvijas vairāk, kā 600 000 iedzīvotāju, iznīcinot ražošanu, lauksaimniecību, izglītību, kultūru, noslaukot ap 300 ciematu no LV kartes, posta “panākumiem” turpinot ienākties.

Aborts ir bērnu upurēšana uz bezdievīgā egoisma, patmīlības, baudkāres un labklājības reliģijas altāra. Aborts ir cilvēkupurēšanas renesanse. Tas nekas, ka tas bijis visos laikos. Visos laikos pret šo sātanisma veidu cīnījušies. Ja šie “eksperti” latvieši, kas taču nāk no labprāt sevi pašiznīcinošas latviešu tautas, tā var apliecināt savu pārliecību, zūd pēdējās cerības, ka šī tauta izdzīvos. Ar visām abstraktajām, populistiski pozējošajām demogrāfijas programmām.

Kādas tik sievietēm nav tiesības – pāroperēties par vīriešiem, būt lesbietēm, prostitūtām, politiķēm, bērnu slepkavām, feministēm/vīriešu nīdējām, ģimeņu plānotājām, savu klasesbiedreņu un draudzeņu publiskām skūpstītājām, savulaik arī traktoristēm, kombainierēm u.tml… Tikai ne mātēm, ģimeņu kopējām, savu vīru iedvesmotājām, glābējām.

Nebrīnītos, ja tieši LV kļūtu par šo sieviešu tiesību avangardu, pieņemot likumu, kas pavēlētu dzemdēt arī vīriešiem. Vienādi pienākumi, vienādas tiesības visiem.