Ir noticis pirmsLieldienu brīnums – viņa augstība Nejaušība, viņa majestāte Sakritība un vai viņa eminence Likumsakarība izdējušas trīs man tik dārgas zelta olas. Tikko kāds tuvs paziņa no kāda man vēl tuvāka paziņas man nezināmajiem krājumiem atveda trīs kastes ar trim maniem jau it kā tautās izgājušamies albumiem. Ja kādam šajā bijušajā Latvijas valstī vēl ir interese par maniem tautstāmiem (ne retināta formāta mp3) CD, labprāt apmainīšu pret ziedojumu. Ja kādam īpašumi ieķīlāti, konti un autortiesību ienākumi arestēti, līdzīgi, kā man, varu kādu CD arī vienkārši uzdāvināt.


Pēkšņi atkalparādījušies albumi ir:
gal_253557420_middle
2002.gada albums Dzīvie uz salas (mp3 noklausāms un tekstos iepazīstams ŠEIT).

Un
gal_253557417_middle
2007.gada 1.maijā, manā 50-tajā dzimenītē manas sievas slepeni izdotais un man atklāti dāvātais albums
Aklā Margarieta (mp3 noklausāms un tekstos iepazīstams ŠEIT).

Un
gal_253557421_middle
2007.gada albums Par sunīti un kaķīti -
dziesmas leļļu teātra izrādei “Cienīgi lēnīgais un durstīgi dzēlīgais” un teātra Skatuve izrādei “Par sunīti un kaķīti” (mp3 noklausāms un tekstos iepazīstams ŠEIT).