Pārpublicēju Ivetas Rīderes rakstu no Draugiem LV.

Nepietiek spēka un saprašanas “pārmācīt” visiem kopā ienīsto varu? Nepietiek tāpēc,ka Latvijas tauta ir sadalīta,sašķelta un sarīdīta līdz baltkvēlei.Pārdomas par to,ko pēdējā laikā arvien biežāk nākas secināt,lasot un domājot,kas sagaida Latviju.

Šogad 16.martā valdība un tai līdz sirds dziļumiem draudzīgie mediji centās melnām mutēm bļaut,ka būs gandrīz asinsizliešana pie Brīvības pieminekļa.Pat 1200 policistu tika sasaukti.To jau arī gaidīja cerībā,bet purkšķis vien sanāca.Toties aizbļāvās kopā ar urrā patriotiem tiktāl,ka visa pasaule jau skatās uz Latviju kā mazu,bīstamu, fašisma atdzimšanas un slavināšanas zemīti.Ja būs ekonomiskās sankcijas pret Latviju,tad cietīs visi draudzīgi riedamies kopā! Laikam tiešām tas ir pats efektīgākais līdzeklis kā novest līdz galam plānu par pilnīgu Latvijas pārdošanu un tautas nožņaugšanu.Gan latvieši,gan krievi ir tik tālu nošķirti,ka vajadzīgs milzīgs enerģijas,nervu un laika patēriņš,lai paskaidrotu,ka mums ir vienādas beigas,ja neattopamies!

Atkārtošos jau kuro reizi,bet tas laikam vēl nav pielecis,ka latvieši vieni neko neizdarīs,bet krievi šobrīd skatās un nogaida,cik ilgi vēl latvieši vieni tēlos varenos saimniekus izpostītajā zemē .Nekas nevar mainīties,kamēr tautā nav vienprātības,arī atkratīties no ES,NATO,SVF un citām važām.Tā nu tas ir.Visa šī inde 20 gadu garumā ir saindējusi abas puses,lai gan atšķirība ir tajā,ka krievi labi saprot,kas notiek un domā ,toties latvieši ir daudz kūtrāki domāšanā un saprašanā..Masu mediji ir tamborējuši mums smadzenes pietiekoši,lai mēs nespētu atšķirt melus no patiesības.

Tik daudz tomēr saprasts,ka valdība ir lielākais ļaunums,kas mūs iznīcina gan pašu,gan Briseles,gan ASV,gan NATO dzelžainajām ķetnām,bet ko tas dod? Rudenī vēlēšanas to parādīja,ka runāt ir viens,bet aiziet ievēlēt tos pašus idiotus un zagļus,kas nogādājuši lielākoties tieši latviešus uz laimīgajam zemēm ir pavisam cita diagnoze-Vēlēt par mazāko ļaunumu..vienalga kādu,ka tik mazāko!

Nu tas mazākais ļaunums visā spožumā ir parādījis savus slepkavīgos plānus! Bet ar to laikam pacietības mērs nav pilns,jo vēl nav pilnīgs bads un visi nav izmesti uz ielas un izdzīti trimdā!
Mīlīši,vieta tukša nekad nepaliek! Tas taču jāsaprot,ka tukšajā Latvijā kādam jādzīvo un uz pasaules ir daudz valstu no kurām šeit atbrauks viesstrādnieki,aizbraukušo latviešu vietā.Tas ir garantēts,jo nesen viens arābu Latvijas pilsonis no Vienotības mums to pavēstīja,nerunājot par valdību kopumā,kas sen jau sagatavojusies imigrantu sagaidīšanai!

Un tad nebūs ne raudamo svētku,ne taisna mugurkaula,ko visiem rādījuši,jo būs čiks no latviešiem.
Vēl vienā rakstā emigrējušo latviešu bērni lidmašīnā priecājas par atgriešanos mājās,ne jau Latvijā,bet mājās Īrijā un citās valstīs.Tie bērni diez vai iedomāsies kādreiz atgriezties savā etniskajā dzimtenē.Neatgriezīsies arī tie,kas jau iedzīvojušies,nodibinājuši ģimenes un dzīvo normālu dzīvi citās valstīs.

Vakarā lasīju,ka Ķīnieši sāk izpirkt īpašumus,un kad viņi sapratīs,ka te labi var dzīvot un taisīt biznesu,ko vietējie nedara,tad atbrauks vēl daudz,daudz ķīniešu.Galvenais,ka viņi mācēs runāt latviski,kā te daudzi sacerējušies.Bet ar ko viņi runās latviski? Paši ar sevi laikam,jo latvieši jau skriešus metas prom no valsts,pirms tam ar pirkstu pakratot-te ir mūsu valsts un vienīgā vieta,kur var runāt latviešu valodā!

Vai latvieši pēc visa spriežot ir gatavi atdoties visiem-gan ķīniešiem,gan arābiem,gan āfrikāņiem latviski?

Ziniet pēc kā tas izskatās? Man te senas karikatūras saglabājušās,kas zīmētas pēdējās atmodas laikā,bet tik aktuālas šobrīd! Latvija tiek pārdota kā prostitūta uz paneļa par nieka grašiem visiem!!!

Vienīgā izeja-apvienoties kopīgai cīņai,jo nemaz cita ceļa nav un nebūs.Tad,kad faktiski valsts vairs nav,latviešiem ar krieviem roku rokā ir jādara viss,lai izcīnītu atpakaļ zemi un valsti.Ticiet man,krievi sajutīs pretimnākšanu. Pie tam daļa latviešu arī ir aizdomājušies,ka vieni nu nekā no bedres neizrāpsies,bet..

Ja 20 gadus krievi ir nemitīgi apsaukāti par okupantiem un sūtīti projām,kādu mīlestību un atsaucību uzreiz latvieši var gaidīt no krieviem,vienkārši pasaucot,ei,nāciet mums palīgā,grimstam! ES mūs žņaudz,PB,SVF un visi pārējie ar ko valdība Latviju tirgo ārā.Mums jārunā ar krieviem un jāaicina viņi kopīgām sarunām.Bez barjerām,bez aizspriedumiem un aizdomām! Kamēr Latvija nav notirgota līdz galam!

Mani daudzkārt saukuši par pretlatvisku,jo es redz gribu dzīvot mierā un saticībā ar krieviem Latvijā.Gribu dzīvot draudzīgā valstī ar krieviem,kam Latvija ir tāda pati Dzimtene kā latviešiem,ar krieviem uz kuru atbalstu var cerēt latvieši! Ar vienādām tiesībām visiem,kas šeit un šobrīd.Bet saucat kā gribat,tikai padomājiet, kas esat paši,ja atverat ar prieku durvis visiem,nostādāt Latviju šosejas malā,ļaujot pārdoties visiem?