Teksts palienēts no ŠĪ BLOGA.

1 095 069 – cilvēku (pilsoņu) skaits, kurš sestdien, savā brīvdienā, piecēlās un aizgāja uz vēlēšanu iecirkni. Lielākai daļai šis gājiens bija neracionāls… ar politiķu un mediju uzkurinātu naidu sirdī… bet kāda daļa atbildēja uz jautājumu, kurš neraksturoja to, kāpēc viņi ir atnākuši.

Bet ne par to ir stāsts!

Man ir jautājums, kam ir jānotiek, jeb kur ir “sāpju slieksnis” šim miljonam cilvēku (un cilvēkiem, kuri “aktīvi negāja balsot”), lai viņi vērstos pret lietām Valstī, kuras mūs visus tiešām “apbižo” un kuras ir RACIONĀLAS?

Vai tiešām tikai starpnacionālais naids ir vienīgais kairinātājs 800 000 cilvēku?

Vai tiešām mediji un “tirliņi” politiķu kleitiņās un uzvalciņos ir vienīgie, kurus klausās un kuriem tic?

100 000 (!!!) hektāru Latvijas mežu pieder lielākajam privātajam mežu īpašniekam Latvijā un tā ir zviedru kompānija. 13% jeb 300 000 hektāru Latvijas mežu pieder ārzemniekiem. Tā ir 1/3 Abrenes apriņķa.

Tuvu 100 000 hektāru aramzemes pieder ārzemniekiem.

Visas lielās, stratēģiskās biznesa nozares pieder ārzemniekiem.

Latvijas tauta ir parādā Skandināvu bankām paaudzi uz priekšu.

Mums ir lielākie nodokļi Baltijā un nesabalansētāki nodokļi nekā lielākajā daļā Eiropas.

Latvijā bez grūtībām tiek akceptēts klajš laupīšanas bizness uz ceļiem. Itāļu “mafija” to mēģināja uz saviem ceļiem, bet tauta to ātri noprotestēja. Mums tas ir normāli.

Politiķu kontrolēti uzņēmumi izzog budžeta līdzekļus prātam neaptveramos apjomos.

Pie varas esošie ir pārdevuši visu valsti verdzībā “troikai”.

200 000 ekonomiski aktīvu cilvēku ir pametuši valsti.

… bet mūsu lielākā problēma ir Lindermans/Dzintars… ???