Te Andra Orola komentāri manā virzienā: http://goo.gl/6xn7w

Akcijas ar plakātiem un vispārīgi lietas aplūkojoši semināri jau vēl nav konkrētības apliecinājums. Es arī ļoti konkrēti 22.februārī iešu uz tiesu ar banku. Mani pārstāvēs banku un vērtspapīru eksperts. Ļoti konkrēti. Tā, kā to vēl līdz šim Latvijā nav darījis neviens – banku darbību, tās līgumus un saistības vispusīgi aplūkojot no LV pastāvošo likumu rakursa.

Klau, ja cilvēks nav ar mieru stāties tieši antiglobālistos, jo savas atziņas un viedokli uzskata par racionālāk definētu un derīgāku, vai ar tādu nevar sadarboties? Esošo iekārtu iespējams izmainīt tikai kopējiem spēkiem, apvienojoties visiem, kas ar to nav mierā. Tālab svarīgi visi, ar kuriem ir pa ceļam. Gan konstruktīvie, gan mazāk konstruktīvie – visi, kam šis režīms laupījis pēdējās Atmodas cerības.

Nelatviešu signāls bija jāuztver dziļāk – kā mājiens visus mūs vienādi izčakarējušās sistēmas virzienā, nevis jāuzraujas uz jau iemītā grābekļa vai vecās mīnas un jābizo atbalstīt LV izpostījušo varu. Nelatvieši jau necīnās pret latviešu valodu, bet par līdzīgām tiesībām valsts glābšanai. Valsts ir politiskas sintēzes materiāls, nevis teritorija iluzora etno muzeja hologrammas radīšanai. Un vēl tāda globālā haosa apstākļos.

Tas, kā šo jezgu traktē un izmanto Krievijas mediji un vietējie politiķi, ir cits stāSC. Un kā lai nelatvieši neprotestē, ja valsts iestādēs to skaits ir ap 5%, lai gan visā valstī viņu ir vismaz 40%? Jau šo ciparu attiecības vien pierāda, ka mūsu valsti pa kanti aizlaiduši tieši latviski mums smadzenes miekšķējušie politiķi. Šajā referendumā viss urnās metēju pulks savus iznīcinātājus re-a-bi-li-tē-ja, atbalstīja !!!

300 000 nepilsoņu marinēšana arī ir “latviskajam” režīmam izdevīgs process, jo vajadzīgajā brīdī izmantojams latviešu elektorāta uzbudināšanai, ko arī nule pierādījām. Taču šī nepilsoņu masa ir arī laika bumba. Šobrīd tie vairs nav tikšķi paciešanās režīmā- ir sākusies eksplozija. Kam pie visām problēmām mums vēl šīs problēmas ar kaimiņiem? Arī bezdarbs nelatviešu daļā augstāks. Valodu inspekcija pamatā nodarbojas ar vainīgo ķeršanu tieši nelatviešu vidū, tā atbrīvojot vietas latviešiem. Tuvredzības perspektīvā, protams, “patriotisks” darbs.

Skaidrs, ka katru latvieti, kas atļausies spriest līdzīgi, HermaņAlvja nazzi saraksts ierindos nodevējos. Bet man derdzas šī fašisma atdzemdināšana. To atdzemdē speciāli, jo tas izdevīgi globālistiem, lai no nacionālajām valstīm izspiestu pēdējo sulu, lai iedzītu tās viltus pašapziņas transā, kas lietu izpratnes slēģus aizcirstu pilnīgi. Un tas viss ir tik pretīga liekulība, meli. Vēl nesen šī pati “inteliģence”, toreiz vēl “zilās” Dienas (šodienas IRieši) inspirēta, parakstīja tolerastu aizstāvības petīcijas, bet šodien jau ir radikāli nacionālpatrioti.

Protams, ka šim nacionālismu imitējošajam, naidu kurinošajam režīmam nav izdevīgas labas ekonomiskas un cilvēciskas attiecības ar Krieviju un tās sadarbības partneriem, jo tās visas ir ar rietumiem konkurējošākās ekonomikas, kuras pavisam drīz izmainīs visas pasaules līdzšinējās attiecības. Nekad neesmu bijis vecmodīgs. Arī politikā tāds nebūšu. Moderni, indipendenti ir raudzīties nākotnē, nevis visu laiku pērties pa varoņu vēsturi un piemiņu datumiem, īslaicīgās patriotiskas jūsmas transā šūpojoties kā heroīna viļņos. Šāda jūsma ir bez saknēm īstenībā un tautu nedz vairo, nedz baro, nedz latvisko.

Latvijai šobrīd laikmets paver iespējas izvēlēties patstāvīgu ceļu – balansu starp rietumiem un austrumiem, nevis turpināt izdabāt aliansēm un politikai, kas tādu auglīgu un klimatiski teicamu teritoriju padarījusi par ekonomisku ģindeni. Vēl izkaus mežus un… kirdik. Šos noziegumu pastrādājuši visi pie varas sabijušie, sākot no pirmajiem privatizētājiem un beidzot ar oligarhiem, vietējiem baņķieriem vai Skandināvijas banksteru afēras apkalpojošajiem ierēdņiem.

Rietumiem mēs esam vajadzīgi aizvien mazāk. Visu no mums tie jau izžmieguši. Nu vēl jānolaiž asinis, jāsarīda atlikums un čau. Naidu karos vēl baru bariem aizbēgušo tautiešu un cittautiešu vietā Latvijup varēs svabadi irties imigranti no Āfrikas, Turcijas, Šrilankas, Lībijas, Irākas. Mēs esam stipri! Mēs esam vareni! Mēs esam… Oi, mēs bijām.

Dziesminieks Kaspars Dimiters
19.02.2012