Sen signalizēju (ne tikai es): visas pazīmes liecina – Molotova/Rībentropa pakts reloaded sen noslēgts. Modri ļaudis vienmēr ir nedaudz futurologi. Arī Daily Mail. Tas nekas, ka viņus par dzeltenajiem lamā. Un ne jau no žurnālistu galvām šīs prognozes izdīga. Visi pie jēgas esošie visā pasaulē dekādēm vārās, brīdina, signalizē, taču mainstreem bull shita noburto masu un vietējos bāleliņus sajēgai iedarbināt ir neiespējami. Dzeltenie vismaz signalizē, kamēr mēs, sarkanbaltsarkanie, kā strausi galvām smiltīs, ar pakaļkājām karodziņus vien vicinām… Un tūlīt taču atkal režīma atpirkšanās dienas – 11., 18.novembri, lāpas, pļāpas utml. Bet ar info iepazīties ir veselīgi. Andrai Manfeldei dzejkrājumu sauca “Tranšejas dievi rok”. Izskatās, ka tomēr būtu laiks sākt tās rakt arī pašiem. Protams, ja mēs, latvieši, kā ierasts, atkal negatavojamies iznīcināt latviešus. Tā sacīt, turpināt nu jau simtgades tradīcijas.

Britu laikraksts hipotētiskā scenārijā paredz, ka pēc eiro sabrukuma Krievija okupēs Baltijas valstis

Europe at war 2018. German troops storm Greece. Putin’s tanks crush Latvia. France humbles the British Army. Unlikely, yes, but as Angela Merkel says euro meltdown could endanger peace, a historian’s imagination runs riot…

Nedaudz krieviski: http://blondy-2009.livejournal.com/641454.html http://totul.md/ru/newsitem/76738.html