Ej un savāc tādu pūku daudzumu no vilkuvālītētm. Neviens Trejstāru ordeņu kavalieris vai -liere pat pieneņpūkas nav savākuši. Ej arī un uzkāp uz Smiļģa galvas, gandrīz pašās pūkainajās debesīs iekšā. Un, galu galā, tas bija vienkārši drosmīgi un skaisti. Šajā video taču “cietušos” neredz – tikai priecīgos. Lai gan mediji jau piespurdza pilni ziņu, ka ierosināta krimināllieta, jo esot samanīta skāde – pūku menti braukuši, pūku menti izmeklējuši, tērējuši pūkainus resursus, it kā visādi pūkaini draudi veselībai nojausti. Lai gan kāds dakters profs liecināja, ka draudu jau nekādu nav. Lai vai kā, šī parādība Lāčplēša ielā ir Lāčplēša cienīgs pūkains varoņdarbas neparastā glābšanai no parastā. Es arī zinu, kas tur uz jumta pūkojās. Tas taču bija pats viņa majestāte Vinnijs Pūks. Tikai visas pūkas noskuvušie spējīgi pret tādu nevainīgu, pūkainu radījumu ierosināt krimināllietu. Vinnijs zina – tā nebūs parastā, bet Pūkainā Krimināllieta. Un ja vēl fonā Twi the Humble Feather – Heart on fire, tad vispār zoki.