… un nocels un nenocels vēl un vēl un vēl un vēl …

No TVNET http://bit.ly/qucy82

POLICISTI NO SALU TILTA NOCEĻ PAŠNĀVNIEKU

Trešdienas pēcpusdienā policisti no Salu tilta nocēluši vīrieti, kurš sēdēja uz tilta margas ar skatu uz Daugavu un bija gatavs lēcienam.

Kā portālu «Apollo» informēja Rīgas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane, policisti, saņemot informāciju par vīrieti, kurš grasās beigt dzīvi nolecot no Salu tilta, nekavējoties devās uz notikuma vietu.

Apsekojot Salu tiltam piegulošo gājēju ietvi, policijas darbinieki pamanīja vīrieti, kurš sēdēja uz tilta margas ar skatu uz Daugavu un bija gatavs lēcienam. Uzsākot sarunu ar vīrieti, piemērotā brīdi viņš tika nocelts no tilta apmales.

Vīrietis nodots mediķu aprūpē.

Pašnāvnieka nodomi pašvaldības policijai kļuva zināmi, kad pats vīrietis, sazinoties ar policijas dežūrdaļu, sniedza informāciju par it kā bez aprūpes atstātu bērnu kādā dzīvoklī.

Apsekojot izsaukuma adresi, informācija neapstiprinājās un, sazinoties ar izsaukuma sniedzēju atkārtoti, vīrietis policijai darīja zināmus paša nodomus par pašnāvību.