Vai kāds latvietis, pat pēc Valda nesenās atsacīšanās balsot PAR latviešu valodu, tiešām vēl sacerējies uz prezidenta maigā apvērsuma īstumu? Politiskā infantilizācija valstī ieiet kulminācijas fāzē. To apliecināja arī prezidenta special latvian seklteksta uzruna. Tās temps liecināja, ka mērķauditorija ir tie, kam arī uztvere kājminamā.

Notiek jaunas, politiski izlīdzinošas komandas pulcināšana. Laukuma vienos vārtos varētu stāvēt maigais Valdis, bet otros – skarbā Vaira. Tauta kā bumba tiktu dzenāta te rietumu, te austrumu vārtu virzienā, ar paātrinājumu pieradinot lētticīgos urnās metējus pie harmonijas starp Balto namu un Kremli. Jebkurā gadījumā tautas apstulbinājums ir tik galējs, ka tā nobalsos par jebko un visu, kas radīs kaut ilūziju, ka tas nav tas pats vecais.

Uzkrītoši muļķīgākais un tautu par muļķiem padarošākais ir tas, ka visa vaina tiek uzvelta trim vaļiem, uz kuriem it kā būtu turējies viss LV oligarhāta globuss. Tie ir meli. Kā kabatās tiek stūķēti augsto procentu valsts parādi? It kā taču to, kurās gan morāli, gan materiāli aizpludināta pati valsts (arī emigrējusī tautas daļa). Kāpēc Latvijas Bankas ilggadīgais uzraugs Repše ne par ko nav atbildīgs? Kāpēc ne par ko nav atbildīgs Gorbunovs, Godmanis, Freiberga, Kalniete, Ēlerte un daudzi citi laupītāji, kas ne tikai materiāli, bet arī morāli nozaguši Latviju?

Latviešu tautai sen nav garīga pamata, kas to vienotu. Tai nav kritēriju, pēc kādiem morāli atšķirt no amorāles, reālu vīziju no kārtējām priekšvēlēšanu halucinācijām. Jaunā virziena garaiņi viegli nomanāmi, redzot, kādām aizgūtnēm tautu aicina sist ”Delnā” organizācija, kas sevi pozicionējusi kā sodomītu tiesību aizstāve. Piketu pie pils ceturtdien organizē tieši šī sorosītu vienība. Protams, kamēr tās ideoloģijai pa kājām maisītos ŠŠL (Šķēle, Šlesers, Lembergs), gejiem un lesbietēm laulību tradicionālo jēdzienu degradēt neizdotos. Lai kādā veikalā LV pārvērta minētie un tiem līdzi peldošie vaļi, Latvijas sodomizācija viņu krastā negāja. Ja šo ceturtdien tauta kopā ar Delnu auros pret oligarhiem, tad nav tālu vairs diena, kad Māte Latvija tiks pasludināta par transpersonu.

Manas tautas prezidents, negodīgi valkājot Satversmes atvēlētās tiesības, īsteno par visām iepriekšējām ievērojami biezākās kārtās sabūvētu shēmu. Jā, Saeimu atlaist vajadzēja, taču ne jau trīs oligarhu, bet visas Vienotības armijas valsti iznīcinošās politikas dēļ.

Zatlera ieguldījums tautas sentimenta vācelītē saviļņoja pasīvos urnās metējus jeb pārmaiņu un reformu terora dezorienētos. Šī tautas daļa, protams, ar dakšām, grābekļiem un dziesmu aizstāvēs nu jau “tautas Valdi”, nemaz nenojaušot, kādu traumu laikmetam šī traumatologa ēnā Latvija tiek hospitalizēta.

Kaspars Dimiters
31.05.2011