Ātrās apkalpošanas RU tipa songs – veltījums latviešiem, kas nebalsos par savu valodu…

PASSIVE ATTACK jeb PUNKTS RU

Soda mērvienībās salīdzinot: Ja pašmāju oligarhi par valstij nodarīto materiālo skādi varētu būt pelnījuši 1,5 gadus nosacīti, tad par “Vienotības” klanā sabrāļoto ideoloģijas skādi Latvijai droši varētu piespriest vismaz 100 elektriskos krēslus.

Totalitārā liberālisma sekas ir visatļautība un par boļševisma materiālismu ievērojami radikālāks materiālisms. Pateicoties šim materiālismam un tā algoto mediju 20 gadu karam pret visu morālo, ētisko, tradicionālo, tikumisko, situācija ir tāda, kāda tā ir – tauta aizbēgusi, izmirusi, nodzērusies, nodūrusies un nu vēl bļauj, lai tai neatņem “dārgo” sodomītu Eirovīzijas festivālu.

Kas tautu iezombēja Eiroūnijas, Baltā nama, Skandināvu banksteru psihofizisko diversiju atbalstam? Ne jau Šlesers, Šķēle vai Lembergs. Amorāles oligarhāta nodarījumi tautas posta vairošanā ir nesalīdzināmi ar uzņēmējvides krusttēvu darījumiem. Emigrācijas šurp atnestie darboņi ieperināja komunisma novārdzināto letiņu dvēselēs tādu ļaunumu, tādu labklājības un nešķīstības kultu, ka visi mūsu tautai līdz tam dabiskie un normālie kulti īsā laikā tika degradēti, vietu dodot pretdabiskajiem un nenormālajiem.

Nezinu, ko Zatlers iemurgos tautai, bet visam, ko šobrīd dara “Vienotības” nacionālsociālisti, ir tikai viens mērķis – šajās “taisnības” uzvarās paslēpt savu ilggadīgo noziegumu pēdas. Protams, arī to, ka tautu viņi spēj tikai aizvien reaktīvākā ātrumā ļaut banksteriem aplaupīt, nevis morāli un saimnieciski stabilizēt vai mobilizēt.

Revolūcija (European revolution: take the street ), uz kādu 29.maijā aicina svaigie pasaules labotāji (nākamie oligarhi), vērsta ne jau pret LV tipa naturāloligarhiem, bet gan pret tāda amorālas dzīves un biznesa ideoloģijas globalizētājiem, kādiem rokas bučo “Vienotības” brašās ierindas tipāži (uzvārdos sauciet paši).

Vēl: Aūū , inteliģenti, žurnāla “Rīgas Laiks” sophia gurmāni, teātra un kino, mūzikas un mākslas jaunākie un vecākie ļaudis, visi, kuru ieceres nereti atbalstījis tā dēvēto oligarhu dāsnums, vai nebūt laiks vismaz pateicības vārdā situācijā iedziļināties un nepieļaut, ka elektriskos krēslus pelnījušie, nelietīgi valkājot tautas varu, sodīs tos, kas tautas morāli apskādējuši nesalīdzināmi mazāk. Tieši oligarhi ir tie, kas visus kritiskos gadus Latvijā atbalstījuši cīņu pret sodomijas implantēšanu mūsu morāles telpā. Šlesers & Co reāli ieguldījis šajā procesā savu naudu un ietekmi. Lembergs vienīgais tik atklāti runājis par “jumtiem”, kas virza un piesedz Latvijas sodomizācijas procesus. Pat Šķēle “Milžu cīņās” sulīgi atmaskoja Brigmaņa tolerēšanu seksuāli dezorientētajiem.

Visas lietas ir garīgas. Cik mēnešus Rīgu indēja polimerizēto līķu attēli? Cik 40 000 cilvēku ar saviem dvēseles spoguļiem sagānījās, tos taustot klātienē? Kas deva atļauju šai izstādei? Rīgas vadība, protams. Kad slēdza Bodies Revealed izstādi Spicē? 22.maijā. Kad notika nelaime ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu? 22.maijā.

Pirms padomju okupācijas un pat tās laikā, kad sapņojām ideālistiskus sapņus par brīvību, mēs bijām kristieši, bijām latviskās dzīvesziņas turētāji… Kas esam tagad? Pat vienīgais vienojošais lielums, kas mums vēl atlicis – valoda, mūs vairs nevieno. Kad kosmopolīts Lindermanis ar līdzīgu SC kangaroviču atbalstu iedarbinās postpadomju krievvalodīgo referendumu, maz neliksies. Un visu to, nedarot pilnīgi neko, mēs paši sev atkal būsim “noorganizējuši”.

Tiesājot kaut oligarhus, der ielāgot, ka pie visu, kas ar mums un mūs valsti izdarīts, visvairāk vainīgi esam mēs paši. Mēs balsojām, mēs sadarbojāmies, mēs neprotestējām, neboikotējām, nestreikojām, neizslēdzām TV, elsojām Eirovīzijas LGBT šova laikā, neatteicāmies no vadošo portālu un laikrakstu izplatīto smadzeņu vīrusu uzlasīšanas… Mēs paši ļāvāmies, lai ar mums izdara to, ko ar mums jau izdarījuši un pēc inerces vēl izdarīs. Polimerizēto līķu pasākums ir visilgāk un visagresīvāk Latvijā reklamētais amorālais šovs. Sekas jau sākam piedzīvot. Arī to, ka šādas izstādes tik ilglaicīga iespējamība simboliski parādīja, ka arī mūsu tautas pretošanās spēja ir kā polimerizēti līķa audi.

Jeb īsāk: es balsoju PAR oligarhiem !