[yframe url='http://www.youtube.com/watch?v=6ruxMhgEpsY']
Grūti piespiest ļaudis neticēt LTV Panorāmai, Delfi, Apollo, Dienai, Kristovskim, Pabrikam, CNN, Sarkozī, Obamam… Jau Irākas okupācijas laikos Kristovskis, Kalniete, VVF bija teju vai pirmie, kas pieteica karu Irākai : ) Miljons irākiešu asiņu nu uz latviešu rokām. Viss izrādījās meli, jo nekādu WMD tur taču nebija. Arī Afganistānā neko lielāku par četrdesmitkārtīgu narkofermu paplašināšanu impērijas resursu atjaunošanai LV atbalstītās koalīcijas spēki nav paveikuši. Klintons bombardēja Dienvidslāviju, Bušs Irāku un Afganistānu (sākot ar pašmāju Dvīņiem), Obama iesildījās ar svešu roku izpīldītā apvērsuma viekšanu Ēģiptē un nu kopā ar tradicionālajiem “poģeļņikiem” bliež pa Lībiju. Interesanti, ka gāztā Mubaraka vietā pie varas nāca militāristu hunta (superdemokrātisks sasniegums), ar kuru nesen tikās vīrieti vairāk atgādonošā Hilarija (ar kuru, savukārt, pirms tam bija ticies sievieti vairāk atgādinošais Kristovskis), lai sarunātu štellītes par Lībijas apgādi ar ieročiem ( Obama’s Serbia-Solution for Libya; “Split the country and steal the oil” ). Kristovskis, protams, atkal teju vai pats pirmais iespurdzās, ka jāmauc pa Lībiju, jo… ar bombardēšanu taču sākas rietumu demokrātija.
Lai gan Farrakhans ir muslims, viņš precīzi un spilgti pavēstī, kā tad īsti ir ar to Kadafi diktatūru. Vairāk kā 40 gadu laikā džeks tuksnesī radījis oāzi, kurā dzīvoja pārtikuši un apmierināti ļaudis. Neapmierināti bija tikai ASV, jo bagātajai Lībijai taču pašai sava nafta. Bet rietumu demokrātijas pamatformula ir: visas pasaules melnais zelts pieder Baltajam namam.